איירון מן בידיעות אחרונות!

Artoo Detoo

New member
איירון מן בידיעות אחרונות!

במדור 'קולנוע' בעיתון השבועי '7 לילות' פורסמה ידיעה בנוגע לסרט של איירון מן! אז החלט: ''גם טום קרוז עתיד להצטרף לחגיגת הקומיקס. הבוסים של חברת מארבל, מתברר, רואים בו מועמד מועדף לגלם מועדף לגלם את גיבור העל איירון מן, עם חליפת הפלדה. כבר ב-2004 הודיע קרוז שהוא לא יתנגד לגלם את הדמות ''אם יראו לי תסריט טוב''.'' אז מה אתם חושבים? אני אישית מקווה שאם קרוז יבחר לתפקיד הוא ימליץ למארוול על ג'יי ג'יי אברהמס בתפקיד הבמאי (משימה בלתי אפשרית 3, אבודים וזהות בדויה) במקום ג'ון פבריאו הבמאי הנוכחי (זאתורה).

DDN

New member
אני לא סובל את קרוז,

אבל איכשהו כן רואה אותו כטוני סטארק

El ad

New member
אני גם מתעב את טום קרוז וגם לא

רואה אותו כטוני סטארק.

AceMagician

New member
בהתחלה לא התלהבתי

אבל כשהעמקתי מחשבה, ראיתי אותו בצורה הולמת כטוני סטארק. לדעתי הוא היה מעולה בM:I 3, ואם הוא יצליח לעשות משחק שישתווה לזה שהוא עשה בM:I 3, אני מעודד את הבחירה. בקשר לבימאי... בהחלט JJ אברהמס. הבנאדם פשוט גאון!

Kilhz

New member
אני בעד טום קרוז כי...

נלוה אליו ריח אבק ריח השריפה והפיצוצים שהוא מביא מm=i123. גם מבחינת המשחק שלו הוא השחקןהאחד לתפקיד הזה.

Ihavenonick

New member
maybe there's a connection? ../images/Emo3.gif

אני עייף, זה יום ראשון, ____________________(תירוץ כללי פה)

Artoo Detoo

New member
אל תצפו ליותר מידי

הסיכוי שיחליפו במאי הוא קלוש. כי כבר מתחילים לעבוד על הסרט ברצינות, דואגים להפקה וחושבים על תסריט, וכ'ו וכ'ו...

Aeon

New member
סליחה סליחה סליחה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

מה זה
שימו לב לרשימת הקאסט...

Artoo Detoo

New member
XD ונראה לך שזה אמיתי?

כל מי שרוצה יכול לכתוב ל-Imdb, הם פשוט קוראים את זה ואומרים לעצמם ''יאללה, למה לא?'' ומוסיפים כל מה שכותבים להם תוך כמה ימים. וזו הסיבה שהאתר הפך למקור לא אמין במיוחד. חוץ מפה, לא ראו בשום מקום את עודד פהר כמועמד לתפקיד, בשום מקום. וגם יש לו מבטא.

DDN

New member
לא נוטה להסכים

ממה שיצא לי לראות, IMDB אתר אמין ביותר. אולי יש לו אי דיוקים פה ושם, אך בגדול, הוא אתר מצויין.

Artoo Detoo

New member
אכן אתר מצויין ואמין

אמרתי שיש פה ושם דברים לא אמינים בגלל הסיבה זו. כריסטיאן בייל? יכול להיות טוב לתפקיד, אבל הוא בטוח לא יסכים בגרוש. ותחשבו למה...

sexy69g

New member
אני חושבת שקרוז הוא שחקן ממש גרועה

היתי מעדיפה לראות את כריסטיאן בייל בתפקיד איירון מן.

El ad

New member
מה כל כך טוב בו (חוץ מהמראה כמובן)?

הוא שחקן כזה טוב?

למעלה