איימי ובר התפטרה

THE G1

New member
איימי ובר התפטרה

עזבה את החברה,לאחר שלטענתה,המתאבקים לא הפסיקו לעשות עליה מתיחות. הקש ששבר את גב הגמל,ע"פ הדיווחים,הוא שחבורה של מתאבקים הגיעו למועדון חשפנות בזמן הסיור ביפאן עם תמונה שלה וטענו כי הם שמעו שהבחורה הזו מופיעה במועדון,בעל המועדון ענה שנכוןותמורת תשלום נוסף הם יוכלו לקבל אותה בשביל דברים נוספים...היא כעת מפחדת שהתמונה שלה תופיע במועדון החשפנות... תגובתי:נקווה שהיא רק הראשונה בשרשרת וגם האחרות ילכו...ויפה שעה אחת קודם...

../images/Emo10.gif

איימי וג'וי הן היחידות בין כל הדיוות, שמעניין לראות אותן. איימי אפילו הרבה יותר.

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא איימי הייתה הכי כלית מבין כל השרמוטות! סעמק!!!!!!!

Death Soldier

New member
חבל מאוד

איימי וובר הייתה הדיוה היחידה שזמן ההופעה שלה על המסך היה שווה צפיה.

deathcaster

New member
ענק !!!!!!!

אני בטוח גם שברדשאו הוא ראש הקנוניה ......יש לו היסטוריה אתם יודעים עם התקרית הזו במטוס , לצערי שכחתי מה זה היה בדיוק , מישהו יכול להזכיר ?

התגרה במייקל הייז

וכמעט רבו במטוס. נדמה לי הוא רצה לחתוך את השיער ששל מייקלס הייז או שחתך קצת.

the hakimi

New member
אנשים, אתם שוכחים את החשוב כאן...

אין איימי ג'וי בנו ווי אאוט!!! יהההה בייבי!

Guy Schlesnar

New member
מכל הדיוות החדשות וגם רוב הישנות

היא הייתה היחידה עם איזה נסיון משחק נורמלי,והיחידה שידעה איך לשחק ולא להיות בימבו. חבל,וחבל על הקבינט.

DDN

New member
../images/Emo10.gif

דווקא היא? הייתי מעיף את הפוקצ'ה המעצבנת מראו כריסטי, את השנייה מראו, את דון מארי מסמקדאון ואת העציץ טורי ווילסון. אבל דווקא איימי וובר הלכה? לא חבל? היו צריכים להתחנן בפניה שתישאר.

deathcaster

New member
או סוף סוף

עוד ברנש שחושב כמוני שטורי וילסון היא שום דבר מלבד עציץ , ולדעתי עציץ ששמים אותו בחדר המדרגות איפה שהשכן זורק בדלי סיגריות , לא משהו מעבר לזה. השנייה מראו ? יש יותר מדי , פרט נמק והסבר
מה עשתה לך דון מארי ? רק בגלל הפז"מ , לא הייתי זורק אותה

Guy Schlesnar

New member
יש יותר גרועות ממריה ברו

מישל,קנדס. כל האלה שרנדי אורטון החתים ומאז הן לפעמים רואים אותן יורות חולצות לקהל.

kendog keds

New member
אין הבדל,

כולן אותו צעצוע מעפן שנמאס לשחק אותו מייד אחרי פתיחת הקופסה. מכל העציצים צריך להשאיר רק את סטייסי-כפרה-עליה שכיף לראות וזהו.

Guy Schlesnar

New member
אם אין הבדל,למה סטייסי שונה?

היא לא יותר טובה מטורי וילסון,כריסטי ואחרות.

Styles Clasher

New member
היא כן.

היא משדרת יושר מסויים (בין התמימות, הסקסיות, רוח הנעורים והחום שהיא משדרת)
גם אני פעם לא כל כך אהבתי אותה, אבל כיום כן. היא לא מזוייפת כמו האחרות. אולי אני אומר את זה באופן תת מודע כי היא מהבודדות שלא הגדילו את החזה...

Rock Bottom

New member
יס~! לגמרי!

|מארק של טורי| אולי היא לא עשה הרבה, אבל קלאסה יש לה. וגם BOOTY ---------------> כפרה עליה.

למעלה