איימיל שקיבלתי חובה לכולם להכנס!!!!

BlogTV Police16

New member
איימיל שקיבלתי חובה לכולם להכנס!!!!

תשומת לב מירבית!!! המייל הזה לא לוקח הרבה זמן, אבל הוא חשוב, ולכן אבקשכם לשלוח אותו. אני אישית קיבלתי אותו מחברה בשפה הערבית, וראיתי לנכון ואפילו הכרחי לתרגם אותו ולהפיץ אותו. מדובר במקרה שאירע בפריס, ועלול לקרות לאחרים בכל זמן ובכל מקום אחר . לפני מספר שבועות, בבית קולנוע בפריס, הרגישה בחורה אחת דקירה במושב , וכשקמה – ראתה מחט נעוצה במושב שאליה הוצמד פתק האומר: נדבקת באיידס ! המרכז להגנה ממחלות או השליטה על מחלות דיווח על מקרים כאלו בערים אחרות חוץ מפריס, ולאחר בדיקת המחט התברר כי אכן המחט נגועה באיידס. המקרה התרחש גם בלבנון. רופא הודי דיווח כי המקרה אירע בניו-דלהי לאחת ממטופליו, שעמדה להתחתן, שמצאה את הפתק לאחר שהתיישבה על המחט ובו היה כתוב: ברוכים הבאים לעולם האיידס... הרופא מסר למשפחתה כי הווירוס יתחיל לפעול לא לפני 6 חודשים ושבדרך-כלל מי שנדבק במחלה זו יכול לחיות למשך 5-6 שנים. בחורה זו נפטרה לאחר 4 חודשים. דווח גם כי מחטים מסוג זה נמצאו גם בכספומטים, ולכן אבקש להיזהר ממקרים כאלו העלולים לסכן חיים: לבדוק את המושבים לפני הישיבה (בכל מקום ולא רק בקולנוע). אני גם אבקש להעביר מייל זה לכל מי שאתם מכירים, להפיץ אותו לכמה שיותר אנשים, לאנשים שאכפת לכם מהם ובכלל לכל מי שאפשר: משפחה, מבוגרים, ילדים... שליחת המייל הזה לכל אדם אפשרי היא הכרחית ולוקחת בדיוק דקה וחצי, כי אני בטוחה שאנשים בכלל לא שמעו על תופעה זו... Gal

למעלה