אייל 5559- מה דעתך על יעסור

מצב
הנושא נעול.

popoi78

New member

לפני כמה חודשים כתבו עליה בכל פורום אפשרי. מאז היא מאוד רגועה- וכמעט אין קונים. בתור המומחה למניות שימור- מה דעתך עליה? באיזה שער היא תהפוך לאטרקטיבית, אם בכלל?

eyal5559

New member
חבר יעסור גם אצלי בתיק משערים .....

לפני כמה חודשים כתבו עליה בכל פורום אפשרי. מאז היא מאוד רגועה- וכמעט אין קונים. בתור המומחה למניות שימור- מה דעתך עליה? באיזה שער היא תהפוך לאטרקטיבית, אם בכלל?
נמוכים ברגע שהחברה תוציא הודעה אחת הנייר יטוס לשערים250-300אג רק סבלנות בנייר ויהיה בסדר.

avig87

New member
זה ברשימת שימור

נמוכים ברגע שהחברה תוציא הודעה אחת הנייר יטוס לשערים250-300אג רק סבלנות בנייר ויהיה בסדר.
זה ברשימת שימור
יעסור?

aviy009

New member
מניות בשימור

אני לא מבין ככ את המשמעות של
זה אפשר הסבר קצר?
מניות בשימור
מניות החורגות ממס' כללים של הבורסה כמו למשל: הון עצמי קטן מ2 מלש"ח, אחוז אחזקות ציבור קטן (אם אני לא טועה פחות מ7.5%) ועוד מס' כללים, תוכל למצוא את כל הכללים באתר הבורסה...

eyal5559

New member
../images/Emo127.gif

מניות בשימור
מניות החורגות ממס' כללים של הבורסה כמו למשל: הון עצמי קטן מ2 מלש"ח, אחוז אחזקות ציבור קטן (אם אני לא טועה פחות מ7.5%) ועוד מס' כללים, תוכל למצוא את כל הכללים באתר הבורסה...

avig87

New member
תודה לך ולאייל

מניות בשימור
תודה לך ולאייל
תודה

aviy009

New member
שכחתי לציין שמניות בשימור נסחרות רק

תודה לך ולאייל
תודה
שכחתי לציין שמניות בשימור נסחרות רק
עד 10:30 כלומר כל הביקושים וההיצעים מתבצעים ב10:30 ולאחריו אין מסחר, (רק ביום למחרת)

aviy009

New member
ממש לא! הכי חשוב זה שתזכור

שזה הכי חשוב...
ממש לא! הכי חשוב זה שתזכור
שהמסחר במניות מסוג זה הוא מאוד מסוכן, לכן הכי חשוב זה שתדע מה אתה עושה... לא ממש עסק למתחילים...

EYAL5559-הרכב תיק השקעות ?

איפה ניתן לראות את הרכב התיק שלך? מניית מנופים- לא מצאתי. מה מספר נייר?

eyal5559

New member
עזבי לא ממש כדאי לך לראות את התיק..

איפה ניתן לראות את הרכב התיק שלך? מניית מנופים- לא מצאתי. מה מספר נייר?
עזבי לא ממש כדאי לך לראות את התיק..
שלי80% מהמניות בתיק שלי הם מניות זבל מהשורה השלישית והרביעית.

מצב
הנושא נעול.
למעלה