איילה איילה איילה ..כנסו

בתיה46

New member
איילה איילה איילה ..כנסו

אני עד כה הייתי רק בתצפית ונהנתי מכל הדיווחים אך דבר אחד גרם להרשם לפורום והוא מסע ההשמצות על איילה. אני לא מבינה את כל המתנגדים למינהם, היא מצליחה לשרוד בבית בטקטיקה שלה וזה ראוי לה. החיזורים שלה עם סער - אל תשכחו שלטנגו צריך "שניים". סער בבעיה רצינית - לדעתי הבחור עדיין ילד של יודע מה לעשות עם משיכה לאישה יפה. איילה מאוד יפה ומושכת, היא בעלת שיחה ואינטילגנטית. בסה"כ היא אהובה על כל הדיירים, נכון, יש לה מגרעות אך לכולם יש, נכון שהיא לא הבשלנית ולא המנקה המצוייה אך כולם מתנהלים כמוה. תנסו לראות את כוח ההישרדות שלה שזה למעשה גורם ל"שונאים" שלה להשמיץ אותה. אני מאוד אוהבת את איילה, אני מאחלת לה שהות ארוכה עד לגמר, אני מאחלת לה אהבה במקום הזה.

לאיילה יש שתי מזוודות............

לאיילה החמודה יש שתי מזוודות שהיא סוחבת. האחת היא מזוודת האיפור המגוחכת שלה שמסתובבת ברחבי הבית, והשנייה הוא הישבן שלה שמיום ליום דומה למזוודה שעומדת להתפקע.........היא אוכלת מגעיל, מדברת מגעיל ונמרחת בצורה מגעילה על כל זכר שבסביבה. בגלל זה לא העמידו אותה להדחה. נקווה שבהמשך יגלו את פרצופה האמיתי והיא תעוף הביתה

lia79

New member
איך אפשר לעודד התנהגות כזו? שהילדה שלך תתנהג

ככה לגברים? תרדוף אחרי גברים תפוסים (ולא משנה מה הצד השני עשה או לא עשה)? תעבור מגבר לגבר במטרה נואשת לתשומת לב? לא מתמודדת עם דברים (לא ויכוחים,לא כלים,לא עושה כלום) זו זכותך המלאה לחשוב מה שאת רוצה, אני רק אומרת שזו בעיני התנהגות נוראית שהילדים בבית, שלך,שלי או של אחרים רואים בזה מודל לחיקוי,ואני אישית לא לעודד.

סוף סוף אני שומעת פרגון, שמחה לשמוע, מסכימה

אבל אל תשכחי, שרוב המשמיצים באות לדעתי מהכיוון חברות לשעבר של סער.... כי אין שום הצדקה להשמצות הלא הגיונות והקטילות... אני אישית מתחברת מאוד לאיילה, ואוהבת אותה נכון שהיא צריכה הרבה צומי, ובל נשכח שלהיות סגורה כל היום בבית, בלי מעש, חייבים לתחזק חיים חברתיים, והיא מצליחה לא רע... ומה לעשות שהכי כיף זה לקבל צומי מהבנים, יש להם את זה... היא מתחזקת ידידות כיפית עם אלירז עם סער זו כבר קלאסיקה אחרת, כמו שאנו רואים

למעלה