איטיות במחשב לאחר הפורמט

איטיות במחשב לאחר הפורמט

שלום לכולם,
7 מחשבים מחוברים לרשת דרך 2 סוויצ'ים(ראשי ומשני). מחשב 1 מתוך 7 איטי. המחשב פורמט בעמדה שמחובר לרשת דרך סוויצ' הראשי . ועובד עכשיו נקי ומהר. לאחר שחזר לעמדה שלו דרך סויצ' השני שוב חזרה האיטיות במחשב.
שאלה 1: למה זה קורה? המחשב מסוג lenovo think center צ'יפסט g41. אני לא בטוח שזה בגלל הסוויצ', ניתקתי קבל רשת ועדיין קיימת איטיות במחשב.
שאלה 2: מחשב שונה, לא באותה רשת. פנטיום 4 מפורמט עבד מהר ונקי לאחר שבוע בבית שוב חזרה האיטיות, למה?
בברכה, ותודה מראש
נ.ב

blzvi

Active member
תחליף מקצוע ,זה לא בשבילך.

אבוי לנו שטכנאי מחשבים פונים לפורום .

בן 70 עוקב אחרי הפורומים פשש כל הכבוד לך

אם אתה מבין גדול בנושא אז תענה אשמח ללמוד מאדון בעל ניסיון עשיר מעל 50 שנה בתחום.
הטכנאים שהיו בארגון לא הצליחו לעלות על הבעיה.. נראה אולי אתה אחד מהם.. אשמח אם תענה...(אם אתה יודע) ואם לא אז תעקוב בפורום אחרי התשובות אולי גם אתה תשכיל להבין...

dudi4321

Member
אורח פורח

כמה שילמת לכניסה לפורום?
במקום להגיד תודה אתה צוחק על כולם.
מה עם כל מי שכן יודע ולא ענה עדיין? תשלם להם גם?
מי שצבוע בכחול זה מנהל הפורום
מי שצבוע באדום זה תומך עם ידע רב
כל השחורים ללא כובע כלשהו.
ולא, אני לא צוחק כמוך

אדון דודי הנכבד

אני חושב שאני מכבד כל אדם באשר הוא. בין אם הוא טכנאי או בין אם הוא שיפוצניק או מנכל של חברה כולנו אנשים. אינני צוחק לאנשים בפנים ... כמו שצחק פה תומך פורום - תחליף מקצוע זה לא בשבילך הטכנאים שלי לא הצליחו לעלות על הבעיה כי זה לא משהו מובן מאליו... לכן פניתי לפורום מקצועי!!!
אבל במקום לענות בצורה מקצועית מה שאני מקבל פה מאנשים תגובות זלזול על פן לא מקצועי בכלל !!!
על כל מקרה אם יש למישהו באמת פתרון ממשי אשמח לתגובות, ואם לא תחסכו..
המשך יום נהדר
נדלן בטוח
אשמח לקבל תגובות

למעלה