איחור במחזור

איחור במחזור

שלום, זה החודש הראשון בו אני לוקחת גלולות. ביום הראשון לקחתי את הגלולה, אבל ביום השני שכחתי. ומאז לקחתי כרגיל. קיימתי יחסי מין מהיום הראשון בו לקחתי את הגלולות. ביום שישי האחרון לקחתי את הגלולה האחרונה ועדיין לא הופיע המחזור. מה הסיכויים להריון? תודה.

daniella1980

New member
סתם שאלה.

למה? אם לא לקחת את הגלולות כפי שצריך, למה התעלמת מזה והמשכת כרגיל. זה פשוט חסר אחריות וילדותי, וסליחה שאני מטיפה, אבל זה הורג אותי השטויות שבנות עושות לעצמן. אני לא אומרת שאת בהריון, אני רק אומרת לך, שאם את חושבת שאת מספיק "גדולה" ובוגרת כדי לקיים יחסים, אז תהיי מספיק בוגרת ואחראית לשמור על עצמך! לפחות להבא.

מוסיפה ומחזקת

גם אני לא מנסה להטיף, אבל גם אותי זה מרתיח. סקס הוא דבר שנושא עימו המון אחריות, וניכר כי עשית טעות מרה שאכן מעידה על חוסר אחריות. אינני מאשימה אותך, אך את צריכה לדעת זאת, בתור פעילה מינית. ציינת ששכחת את הגלולה השניה. צר לי להודיע לך שמאותו רגע לא היית יותר מוגנת מפני הריון והיה עלייך להשתמש באמצעי מניעה נוסף למניעת הריון, למרות שעשית נכון והמשכת לקחת את הגלוות כרגיל. חשוב להדגיש שההגנה נפגמה רק עד תחילת החפיסה הבאה. שכבת באופן לא מוגן לאורך כל אותה תקופה [כי לא נראה לי שהשתמת בקונדום לפי שאלתך], ועלייך לבצע בדיקת הריון שבועיים לאחר המגע המיני האחרון שלך. אם עברו שבועיים מאז מגע מיני אחר, הייתי מציעה לך לעשות אחת עכשיו ועוד אחת שבועיים אחרי המגע המיני האחרון.

the silent

New member
למה את סתם מלחיצה

הילדה לחוצה וזה ממש לא הזמן כרגע להטפות. לשאלתך- אין לך מה לדאוג את לא בהריון כי מועד הביוץ הוא שבועיים לאחר הופעת המחזור לראשונה. הוא כנראה מאחר כי את לחוצה וחושבת על זה כל הזמן תיהיי רגועה והוא יגיע. (אם החלפת גלולות או שאת מתחילה קופסא חדשה ייתכן והמחזור לא סדיר בהתחלה אך לאחר מכן זה מסתדר)

צודקות דניאלה והאחות אבל הסיכוי שלך

הוא עדיין נמוך כי פספסת רק גלולה אחת בהתחלה. כפי שהן הציעו לך תעשי בדיקת הריון כבר עכשיו ותחזרי עליה בעוד כמה ימים. יחד עם זאת איחור בקבלת מחזור בחפיסת הגלולות הראשונה אינו דבר יוצא דופן.

למעלה