איזי פורקס סכנה www.dangerforex.co.il

MAMALUSA

New member
איזי פורקס מחזירה עסקאות לאחר שנסגרו דהיינו?

ח.2. איזי פורקס מחזירה עסקאות לאחר שנסגרו – דהינו, עושה בעסקאות הלקוחות כבשלה, ללא תלות בנתוני השוק

MAMALUSA

New member
השיטה" הזבלה" של איזי פורקס הם ייענשו מבטיח

יש אנשים שאסור לעשות איתם טעויות פשוט לא מומלץ! ברוכים הבאים לבית המשפט איזי פורקס יש לנו מספיק כלים לטחון את איזי פורקס בבית המשפט ,חשבו תפסו פריירים הצעצועים האלה www.dangerforex.co.il

MAMALUSA

New member
איזי פורקס לוקחת ללקוחותיה חאווה את הכסף

www.dangerforex.co.il אתם בפוזיציה \ות מושקעים הרבה כסף? לאיזי פורקס יש עניין שתימחקו רוצים להפקיד ביטחונות לשמור על הפוזיציות יופי, איזי פורקס תשהה אותך באופן יזום,לא תענה לטלפון,חוצפנים אפילו מסרבים לקבל כסף במזומן,יש עניין שתימחק ברור לא, איזי פורקס יכולה לפתוח פוזיציה שנסגרה כמה פעמים שהיא רק רוצה ומתיי שהיא רוצה ללא שום תלות בנתוני השוק העולמי דהיינו פלטפורמה שלהם עושים מה בא להם אשכרה גונבים כסף לאנשים בפנים אצלנו בשכונה קוראים לזה חאווה,

MAMALUSA

New member
תגובה ל אור10R כל הכבוד לך

www.dangerforex.co.il מבין אני כי קראת לא מעט חומר אודות מעלליה ומחדליה של חברת איזי פורקס \אל ניתן יד לסמרטוטים האלה למשיך ולהרוס משפחות שלמות מגיעים אליי תלונות מאנשים פשוט מזעזע כואב הלב ,תשמיע את קולך נגד החברה בכל הזדמנות תציל ילדים ומשפחות שלמות אני מנהל מאבק רציני נגד החברה,תבעתי אותם כי גנבו אותי,הכל בסדר תוכל ליצור קשר דרך האתר במידה ותגלה עניין להציל אנשים מהעוקץ של איזי פורקס, את השם "באבי" הם לא יישכחו השיטה שלהם פשוט זבלה

MAMALUSA

New member
חובה לבקר www.dangerforex.co.il איזי פורקס

עשו טעות איזי פורקס עם האנשים הלא נכונים\ הם גם יחזירו את הכסף וגם אחד אחד מהם לפי התור יבקשו סליחה וייתנצלו הראשון "משה וסרמן בלונדיני קטן חובש כיפה"

אור1OR

New member
זה מופיע באתר שלהם - הם יכולים לעשות את זה

לפי התקנון הם יכולים לעשות את זה מתוך התקנון: ציטוט מחירים שגוי: לאיזי-פורקס הזכות הבלעדית לבטל באופן חד צדדי, על ידי מתן הודעה ללקוח, עסקה שעקב טעות כלשהי, לרבות טעות במערכות המחשוב והמידע, שבשליטת איזי-פורקס ושלא בשליטתה, בוצעה בשער חליפין שגוי שאינו משקף את מצב שערי החליפין כפי שהם נקבעים באותו מועד בשווקי המט"ח. מי עובד עם עושי שוק?

הצופה.

New member
חמוד אני מבקש ממך לא לפרסם יותר מהודעה

אחת ביום ולא להציף אני מכבד אותך אבל נושא הפורום הוא לא איזי פורקס אז בבקשה הבנו אחרת אאלץ למחוק הודעות ואין לי רצון לכך בהודעה אחת אנחנו מבינים את הנושא יופי!

אור1OR

New member
אם היית מעלה יותר חומר, ומסדר את האתר

זה היה בסדר, האתר שלך לא מסוגר ולא מאורגן. תרשום בצורה מסודרת בעיה בעיה וממה להמנע למה שיטת הנט פסולה? למה להיות מול הבית זה גרוע? מהו הניגוד אינטרנסים? ועוד האתר שלך לא ברור... בכל מקרה אני מקווה לטובתך שתצליח.

העיקר אנשים ימשיכו לסחור עם רמאים

במקום עם חברות מכובדות בחו"ל או ECN מהארץ (יש רק אחד כזה). עם דפוק עם אנשים דפוקים

למעלה