איזי אנרגיה הדבר הבא

מצב
הנושא נעול.

shani48

New member
עדירון (איזי אנרגיה)?

עדירון (איזי אנרגיה)?
מישהו בבקשה יכול להסביר לי מה בדיוק קורא שם? בבקשה

bogii

New member
וילסון מי יתן לי שורט?

עכשיו הגעתי ואיזה הפתעה נעימה מאיזי
איזי אנרגיה ירוקה מראה סימנים של נפט בשטח.
וילסון מי יתן לי שורט?
הם מחפשים למי לדחוף מניות אז יתנו לי שורט? ראיתי כבר איפה הם מסתובבים ומי הם מציעים סחורה מזכיר לי איזה חולרה לפני 6 שנים שהלך לסיבוב פאבים והבטיח הרים וגבעות לכל מיני אנשים ובסופו של דבר הם נשארו בלי כלום, חוץ מזה בו תלמד משהו כל מי שהיה קשור באיזה צורה לזאבי תברח ממנו, אפילו הבנקים ניכוו ממנו אז חלאס לספר בובה מייסס, הגיע הזמן לשפוך בפרצוף של כל אחד מה חושבים עליו אחרי קטעי הליכלוך שלהם ואתה הרי יודע שאני לא דופק חשבון לאף נוכל כלכלי

וילסון1

New member
לפני שאתה כותב שטויות לך ותלמד

וילסון מי יתן לי שורט?
הם מחפשים למי לדחוף מניות אז יתנו לי שורט? ראיתי כבר איפה הם מסתובבים ומי הם מציעים סחורה מזכיר לי איזה חולרה לפני 6 שנים שהלך לסיבוב פאבים והבטיח הרים וגבעות לכל מיני אנשים ובסופו של דבר הם נשארו בלי כלום, חוץ מזה בו תלמד משהו כל מי שהיה קשור באיזה צורה לזאבי תברח ממנו, אפילו הבנקים ניכוו ממנו אז חלאס לספר בובה מייסס, הגיע הזמן לשפוך בפרצוף של כל אחד מה חושבים עליו אחרי קטעי הליכלוך שלהם ואתה הרי יודע שאני לא דופק חשבון לאף נוכל כלכלי
ד"ר אלי זהבי הוא לא זאבי ממניות בזק. תהיה הנפקה גם של זכויות שלמעשה את רוב הכסף מהזכויות יביא זהבי. ואת הכסף מהאגח יקבל מכאלה שעומדים בתור לתת לו אותו.

ZION

New member
אני ארכוש במסחר בזכויות ובין האקס ל

ד"ר אלי זהבי הוא לא זאבי ממניות בזק. תהיה הנפקה גם של זכויות שלמעשה את רוב הכסף מהזכויות יביא זהבי. ואת הכסף מהאגח יקבל מכאלה שעומדים בתור לתת לו אותו.
למסחר בזכויות

וילסון1

New member
ומי שרוצה למכור זכויות אני פה

למסחר בזכויות
ואחר כך נמשיך לקנות ,נארוז הכל בחבילה יפה ונשב לנוח. נחזור לפתוח את החבילה בעוד שנה.

bogii

New member
חחחחחחחחחחחחח

ואחר כך נמשיך לקנות ,נארוז הכל בחבילה יפה ונשב לנוח. נחזור לפתוח את החבילה בעוד שנה.
חחחחחחחחחחחחח
לקנות זכויות למי שאין נכס בסיס זה מחיקה יא אהבל פעם אחת אפשר להאכיל בן אדם אח"כ הוא הופך להיות יריב ואוייב לגנבים לך תקנה זכויות ליום אחד וזה נמחק, איך איך יש לכם את החוצפה לבלף את האנשים במצח נחושה פעם אחר פעם,

bogii

New member
וילסון תקרא טוב מה אני כותב

לא אמרתי שד"ר אלי זהבי הוא זאבי אלי זהבי היה מנהל אצל זאבי אפרופו אגחים? אז יש איזה ליצן שהנפיק אגחים עם ריבית מפולפלת ומשך אלך כמה מוסדיים מצד אחד השקיעו באגח ומצד שני מה עשו? דפקו שורט על המניה חצי שנה 50 אחוז ירידה מה רע? למדנו את כל הטריקים של המעפנים האלה שמאפשרים לעצמם את התנאים ולציבור את הזובור, מה מצאת בגיבור נדלן המעופשת והמטונפת הזו שכל פעם מחליפים לה כינוי? עסק טוב לא בונים בצורה של פימפום חוץ מזה לא חסר עסקים פרטיים שהם הרבה יותר מוצלחים מחברות שנסחרות בבורסה,

וילסון1

New member
אני לא מתכוון לנהל דו שייח עם אחד

לא אמרתי שד"ר אלי זהבי הוא זאבי אלי זהבי היה מנהל אצל זאבי אפרופו אגחים? אז יש איזה ליצן שהנפיק אגחים עם ריבית מפולפלת ומשך אלך כמה מוסדיים מצד אחד השקיעו באגח ומצד שני מה עשו? דפקו שורט על המניה חצי שנה 50 אחוז ירידה מה רע? למדנו את כל הטריקים של המעפנים האלה שמאפשרים לעצמם את התנאים ולציבור את הזובור, מה מצאת בגיבור נדלן המעופשת והמטונפת הזו שכל פעם מחליפים לה כינוי? עסק טוב לא בונים בצורה של פימפום חוץ מזה לא חסר עסקים פרטיים שהם הרבה יותר מוצלחים מחברות שנסחרות בבורסה,
אני לא מתכוון לנהל דו שייח עם אחד
כמוך. אהבל תקרא לחברים שלך חתיכת חרא גדול עם ראש קטן

bogii

New member
איזי? או טיזי?

איזי אנרגיה הדבר הבא
עם תשימו לב למרות כל ההשמצות על המנייה נרשמו ביקושים גבוהים מאוד למנייה וזה עוד לפני יציקת התוכן הממשי אני צופה עתיד מזהיר רק צריך קצת סבלנות
איזי? או טיזי?
זהירות מדובר בנוכלים מדופלמים, זה שמחליפים כינוי לא אומר שיהיה כסף אמיתי, לא מאמין בפנטזיות הזויות שמפמפמים בפורומים

בוגי נוכלים מדופלמים? פרט בבקשה?

איזי? או טיזי?
זהירות מדובר בנוכלים מדופלמים, זה שמחליפים כינוי לא אומר שיהיה כסף אמיתי, לא מאמין בפנטזיות הזויות שמפמפמים בפורומים
בוגי נוכלים מדופלמים? פרט בבקשה?

וילסון1

New member
עוד לא נגמלת מהשטויות שלך

איזי? או טיזי?
אני רוצה לראות אותך עומד מול זהבי ואומר לו בפנים שהוא נוכל. גם אתה מסוג האנשים שחושב שאם המניה לא ב100 אז היא זבל. אחרי ההנפקה אתה תודה בטעות שלך ותשאל את עצמך למה לא הייתי שם.

bogii

New member
נו באמת הנדיב הגדול רוצה לתת לכם לה

אני רוצה לראות אותך עומד מול זהבי ואומר לו בפנים שהוא נוכל. גם אתה מסוג האנשים שחושב שאם המניה לא ב100 אז היא זבל. אחרי ההנפקה אתה תודה בטעות שלך ותשאל את עצמך למה לא הייתי שם.
נו באמת הנדיב הגדול רוצה לתת לכם לה
להרוויח חלאס עם השטויות שלכם תן רק נימוק למה אין כאן מכירה בחסר כמו בחו"ל למה רק לונג? הרי הגרפים נעים בשתי הכיוונים בדקת כמה מניות נעלמו מהשוק? ילד לזאבי היו תלמידים טובים חבוב לא מאמין לאף אחד בשוק הזה 80- 90 אחוז שקרנים וגנבים 10 אחוז לוחמים אמיתים והשאר אנשי מנהלה וכל עוד אין מכירה בחסר בשוק הזה? אני ימשיך לדבר בסיגנון הזה, אגב בדיסקונט מחפשים יוצאי צבא ופנסיונרים של המדינה 50 אחוז הנחה והטבות מפליגות אבל אין אחריות למחיקת הקפיטל במניות מושחלות

shani48

New member
איזי אנרגיה ממשיכה לעלות

איזי אנרגיה הדבר הבא
עם תשימו לב למרות כל ההשמצות על המנייה נרשמו ביקושים גבוהים מאוד למנייה וזה עוד לפני יציקת התוכן הממשי אני צופה עתיד מזהיר רק צריך קצת סבלנות
איזי אנרגיה ממשיכה לעלות
זה רק תיקונים או שיש שמה משהו והיא הולכת להתפוצץ כי אני עוקב אחריה ובימים האחרונים היא לא מפסיקה לעלות לקנות או לא מישהו יכול לעזור לי?

וילסון1

New member
למה לך להתעסק עם זה

איזי אנרגיה ממשיכה לעלות
זה רק תיקונים או שיש שמה משהו והיא הולכת להתפוצץ כי אני עוקב אחריה ובימים האחרונים היא לא מפסיקה לעלות לקנות או לא מישהו יכול לעזור לי?
למה לך להתעסק עם זה
לא קראת מה כתבו פה כל המבינים על החברה. לך תקנה טבע ותישן בשקט.

shani48

New member
אני רק מנסה להבין

למה לך להתעסק עם זה
לא קראת מה כתבו פה כל המבינים על החברה. לך תקנה טבע ותישן בשקט.
אני רק מנסה להבין
כל מה שקראתי זה או תחזיות אופתימיות או השמצות קרות אני מנסה להבין מה קורה עם המניה הזאת? תודה

מצב
הנושא נעול.
למעלה