איזו שבת נפלאה

of ra

New member
אכן שבת נפלאה../images/Emo42.gif

השמש אמנם לא ממש זרחה..אבל בזכות משוגעי הרכיבה ממועדון רוכבי ת"א זכיתי לבוקר בפרובנס במרחק נסיעה לפרדס חנה
. השמיים היו מדהימים...השדות המוריקים והכרמים בשלכת תרמו לאוירת החו"ל שהועצמה עם עשרות רוכבי האופניים לפני
...כאשר אני נהנתי לי מהחימום והמוסיקה ברכב (ותודה לאבי שתרם את הרכב לליווי)

Kalmam

New member
אחלה תמונות ../images/Emo66.gif ../images/Emo36.gif

מצטער אבל הצינון מנע ממני לרכוב בשבת ...

פרובנס/טוסקנה באיזור הרי יהודה-צובה

ושות', נוף מדהים ואוויר קפוא. ועם כל היופי נשבר כבר מ ה ח ו ר ף!!!

רֶשֶף

New member
וגם אני הצלחתי להגניב כבישית אחת../images/Emo13.gif

אין לי צילום כי... כולה "קפצתי" לבקר את הורי בר"ג. רכיבה די בנאלית. כ-20 ק"מ לכל כיוון. הלוך - 45 דקות, כ-27 קמ"ש בממוצע (מרעננה מרכז לצומת גהה אכן לוקח 18 דקות, כפי שטען פה מישהו) חזור - 40 דקות, 29 קמ"ש ממוצע מצטבר. מהירות מכסימלית 51 קמ"ש רוב הדרך - כביש 4 מצומת רעננה מרכז עד צומת תל-השומר (אלוף שדה). תנועה דלילה ב"הלוך" (11:15-12:00) תנועה עצבנית יותר ב"חזור" (13:25-14:05) הכביש מפחיד למדי
אבל התחושה על האספלט...
האופניים - עדיין אותו צ'וקו מאולתר. אבל עושה את העבודה. לא. אני לא שוקל רכישת אופני כביש. "הדבר הזה" בהחלט מספיק לי בשלב זה, בשביל "פעם ב..." סגרתי מעגל. לפני 28 שנה, ילד נאיבי בן עשר החליט לצאת בצהרי היום לרכב מר"ג לרעננה ולהפתיע את אמא שלו שביקרה שם את אחותה. נס מן השמיים גרם לכך שהאם, שהיתה באותו זמן כבר בדרכה חזרה לר"ג, קלטה את הילד הפסיכי צועד מותש על הגשר בצומת גהה ואספה אותו ואת אופניו. רק היום, אחרי כל כך הרבה שנים, זכיתי להשלים את ה"פרוייקט" הזה בהצלחה. אמא שלי עדיין חושבת שאני פסיכי. אבל זה כבר סיפור אחר.

EinatAr23

New member
../images/Emo45.gif

רשף, אתה לא נותן לעצמך להתבטא על "ההכלאה"

זו תחילתה של ידידות ../images/Emo99.gif

מופלאה בעצה לקניית אופני כביש אתה יודע למי לפנות יום טוב מני.

odedbc

New member
גם אני ואוסקאר נסענו לטייל לפרק

קדומים בכביש (פוי פוי פוי) מס' 4. בתמונה - אוסקאר נח מהמאמץ (של הגלידה)

רֶשֶף

New member
ואני לתומי חשבתי... ../images/Emo12.gif

שכבישונים רשמיים הם בד"כ יבבני משקל. יש לך מושג מה כדור פרווה שכזה עושה למרכז הכובד שלך? (שלא לדבר על מקדם הגרר והיציבות בסיבובים)

צער בעלי חיים../images/Emo8.gif

לא קצת קר לאוסקר? צריך להלביש אותו במעיל,וגם קסדה לא תזיק!

natyh

New member
הכל בזכות אוסקר

ובועז עכשיו הבנו איך וואלוורדה לקח מקום שלישי בוואלטה . ועודד אני מבקש סיבוב עם אוסקר , אולי גם אני אהיה סגן אלוף עולם . נתי

Y Alice

New member
אוסקר?

לא זכור לי שראיתי אותו. צריך לאכול, או לשתות משהו מיוחד כדי להבחין בו? שי

mtbRider

New member
גם טוחן סינגלים...וגם מוציא אדים

מהאספלט (מה לעשות הוא רטוב...חחח). באמת קצבים מרשימים בחורצ'יק.....אני עוד ייקח לי זמן -> יש לי לאן לשאוף.

למעלה