איזו קבלת פנים.......

לילית...

New member
איזו קבלת פנים....... ../images/Emo9.gif

שניקו תודה רבה על קבלת הפנים "ההמונית"..סתם..סתם..זה נחמד מצידכם לשלוח את הנציגה שלכם..(אז..אני חייה באשליות.נו אז..) שיהיה לכם לילה\בוקר מקסים.שמלאכי השמיים יאפפו אותכם בקסמי אהבה בתוך בועה קוסמית...ממני..לילית... כל הרוצה לדעת מה אני בדיוק..מוזמן לבקש פירוט..

אוקיי....שלום לילית...אבל....

קודם כל...את חדשה פה והכל...וסבבה....אבל בעיקרון....את לא אמורה כל שנייה לכתוב הודעה חדשה....את פשוט משרשרת....למי שכתב לך ב..."הוספת תגובה" ... ושם את כותבת את מה שאת רוצה לדעת...לא כותבת כל שנייה הודעה חדשה.. יש מבין ? יופי... ועוד משהו...מה זה המילים האלה.....המשפטים האלה... " תחכום קל...עם קמצוץ של סרקזם ? ".. להפנות את תשומת ליבכם...ליבכם לדיסלקציה שיש לי באונה הימנית" ? ?????????????????????? מתפשטת לרחבי מוחיי ???????? וואוו... אני מרגישה שאני באיזה הרצאה של איזה פרופסור שמדבר מילים שאני לא מבינה ולא רוצה להבין...כי הוא מדבר כאילו הוא לא ברמה של האחרים.. אז..אחותי..תרדי רמה...דברי בשפה שלנו...ולא של..וואט אבר...
....טוף ? יופי קושקוש ..בה ביי

לילית...

New member
תודה....באמת..!! ../images/Emo41.gif

טוףף בלאגניסטית קטנה..אני מרגישה עויינות במקצת משמשע...את לא הכי נחמדה.. עצם העובדה שאת לא מבינה זאת לא אשמתי זה די מילים קלילות.. וחושבים על זה אני יותר קטנה ממך.. בכל אופן..תודה על קבלת הפנים..."אני עדיין מתלמדת..." אני אזכור את זה להבא... בההה ביי שיהיה לך יום כתום!!

שלום וברכות ללילית (פורש את השטיח

הכתום בצבע
לנייך) מתנצל שלא ברכתי אותך בברוכה הבאה על השנייה שנכנסת אבל פשוט אני פה כבר מסובך עם מישהי (שהיא נורא מסוכנת דרך אגב) שהיא ורק היא אחראית על קבלת הפנים פה ................. ואני כבר למדתי את הלקח אבל עכשיו ששניקו הסתבכה איתה
אזזזזזזזז אני יכול לקבל אותך בזרועות פתוחות לפורום ברוכה הבאה לפורום שלנו הנקרא 20 פלוס ושם שלך זה לילית ומה כיתה אומרת ללילית??????????(בחורות ערומות זה חולירא)
אה ודך אגב פירוט שנאמר הסבירי פרטי נמקי והביאי דוגמאות

לילית...

New member
נפו.....חרט.... ../images/Emo20.gif

חיי חיי חי חיי חי חיי חי חי חי..הפירוט יבוא בהמשך...אין לי עכשיו כל-כך כח...ואני כבר מפחדת...מי זאת?????? שיט...פתחת לכבודי שטיח ואני בידוק שמתי את הכפכפים שלי...ואת בגדי הבית..

שלום שלך לילית...

אז ככה.. על מנת להתקבל פה ולהתחיל להזיזי עיניינים בצורה סבירה... את אמורה בכל פעם שאת נכנסת לפורום לשאול... מה שלומך איטלקיS הכל טוב איטלקיS שיהיה לך יום טוב איטלקיS וכן הלאה וכן הלאה... אם תקפידי ולא תפספסי...מובטח לך צ´יטוט מהנה... וכמובן תהי חברת פורום אצלנו כאן ב-20+ אגב.. לא ציינת בת כמה את....מי מו מה... יאללה .. שיהיה לך יום נפלא... נ.ב את זו לילית הכושית מספיחס? ביי.. *איטלקי23S מנסה לעזור ללילית*

וגונב רעיונות ממני....... ../images/Emo2.gif

שרק סיפרתי לו עליהם..... מעניין מה עוד תיקח איתך ינבלה סרוחה?..... לילית ברוכה הבאה, מקווה שתשתלבי יפה...... ונפו איך אתה אומר שיש מישי שאחראית על קבלת האורחים?..... הרי היא בקושי נמצאת כאן, תחשבו שוב מי מקבל הפנים?.......

חחחחחחחחחחחחחח זוהר....

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ביי... *איטלקי23S נבלה סרוחה*

למעלה