איזו פרסומת הכי אהבתם.......

איזו פרסומת הכי אהבתם.......

אני אישית בינתיים, מרוב הפרסומות שראיתי לאחרונה, אהבתי את הפרסומת של הטלפון בדור השלישי...... "רואים אחד רץ בקניון בטירוף ורץ מהר עד שהוא מגיע לאיזור של המיטות, נכנס לאחת מהן ומדבר עם הבוס שלו כאילו הוא חולה, הצחיקה אותי בטירוף".....

יש את סידרת הפרסומות של...

סלקום נדמה לי.. כשאחד מצלצל לשני שעומד לידו. יש סידרה שלמה כזו ("תעביר לי משולש פיצה") גם הפרסומת של ה"חולה המדומה" קורעת!

Cobe Anan

New member
אהבתי גם את של בזק..

``5 אגורות יקר, אל תתייאש.. אצלנו אתה לא כסף קטן!``. ממש מרגש... גם הפרסומת של פרימור ממש טובה.. היו פעם תכניות שקיבצו את הפירסומות הכי מצחיקות בעולם, וזה היה ממש מצחיק.. אגב, מי שראה את הסרט ``יורו טריפ`` בטח זוכר את הפירסומת למיץ תפוזים ``הפי ג`וס``.. אחת החזקות- שתי בנות ערומות מתחרמנות, פתאום קופץ הלוגו, ומישהו אומר בקול של טלטאבי ``הפי ג`וס!``- והבנות ממשיכות להתחרמן.. תלוש לגמרי מהמציאות! אגב, פרסומות חזקות מהעבר היו לRC, זאת עם ``בויאקה!``, וזאת עם הילדים שקונים במכונת שתיה קוקה קולה ופפסי כדי להגיע לכפתור של הRC.. גם הפרסומות לליווי`ס היו חזקות. זאת עם העיוור, וזאת עם הבחור ששובר את הרגל, אבל לא מוכן שיורידו לו את הג`ינס.. קיצר- פירסומאים טובים יודעים להוציא צחוקים טובים.

PinkWin

New member
הפרסומת של בזק 5' אגורות מדהימה.

וגם כל הפרסומות של אורנג'.

duduamar

New member
../images/Emo127.gifאת זה גם אני אהבתי

שבעל ואישתו ביחד באוטו... "אל תנתק!" חביב :)

ויש המשך לתביא משולש

אבל לא משדרים אותה מספיק... הפרסומת של נייק מהממת... וגם הפרסומות של מילקי ממש מצחיקות.

d e m o sthenes

New member
בשביל זה יש לך מלא ערוצים ../images/Emo70.gif

לא לראות פירסומות אלא להעביר למשהו אחר

pain is MY love

New member
אין על הפרסומת של רנואר!

הקונספט אומנם די מטומטם עם כל הנשיפות האלה שלהם... אבל אתם ראיתם את הדוגמן טל אלון??? אני מרשה לעצמי לרייר עליו כי הוא משרת ביחידה שלי.. פשוט לאנוס אותו!!!

Purple Mushroom

New member
אה , אז זה טל אלון ?

דווקא פירסומת טובה , אני אבל היצטערתי , כי רנואר , היו צריכים להיות לקוחות של המשרד פירסום שאני עבדתי בו ב2005 , ...

pain is MY love

New member
טל אלון האחד והיחיד...

שווה להתגייס רק כדי לראות אותו
ולא הבנתי את הקטע עם המשרד פרסום... למה הצטערת?

Purple Mushroom

New member
כי אני זה ש.. אין מילים .

היצטערתי , כי הרגשתי שייכות למשרד פירסום הזה , ורנואר היה צריך להיות לקוח שלנו , בזכות התפקיד שלי , האיתורים שלי , הסוכנים לקחו את הלקוח הזה . טוב , לא משנה . שווה להתגייס רק כדי לראות אותו ? אז אולי אני אתנדב חזרה לצה"ל . בטח יש עוד בחורים יפים כמוהו .

pain is MY love

New member
יש יש...

ידוע שחיל הקשר מפוצץ בחתיכים ג'ובניקים
היה לנו כדורגלן של מכבי ת"א הדורגמן לשעבר של פלאפון אינספור שחיינים, כדורסלנים וכדורגלנים וכמובן טל אלון אחד ומיוחד

pain is MY love

New member
זה מין חיל כזה

שלא מועיל לשום דבר אבל חושב שהוא מינימום מסובב את העולם.. טוב אני בכלל חיל אוויר מה לי ולזה..

אהבתי את של הדור השלישי של פלאפון..

שהם מציגים את הקולקציה החדשה ומסירים את הסדינים מעל המכשירים...פרסומת איכותית וטובה.

למעלה