איזו פגיה/מחלקת טיפול נמרץ ילודים נ

משתמש122

New member
איזו פגיה/מחלקת טיפול נמרץ ילודים נ

איזו פגיה/מחלקת טיפול נמרץ ילודים נחשבת לטובה ביותר? איפה ממוקמת פגיית בי"ח הלל-יפה?

הילל יפה נמצאת בחדרה

אין כזה דבר "הכי טוב". יש כ"כ הרבה גורמים שאי אפשר לכמת את כולם. למשל- כוח אדם. נניח אתה הולך לפי אחות ספציפית- ומה אם היא בחופשה? חולה? מה אם אתה הולך לפי יכולות כלליות של בית החולים (זה חשוב מאוד!)- אבל דוקא שם מתפתח זיהום שמתפשט במחלקה? מה עוזרות יכולות בית החולים? אחד הדברים החשובים לדעתי הינו הקירבה הביתה- היכולת לתפקד כמה שיותר בתנאים נורמליים.... ישנו סטנדרד בין לאומי שמדבר על שטח פר מיטה, אחיות פר מיטה, שקעים פר מיטה, לחץ אויר שלילי בחדרי האיכסון אבל לצערי, אין הרבה מקומות בארץ שהולכים לפי הפרוטוקול הנ"ל. אני חושש שאפילו פגיות חדשות, עקב מצוקת מקום, לא יכולות לעמוד בפרוטוקול הנ"ל. אז איזו פגיה הכי טובה? זו שהילד שלך יצא ממנה בשלום והכי מהר...

משתמש122

New member
לא סתם שאלתי

הילד שלנו נולד לפני 4 שבועות בהלל-יפה, מבחירה (למרות שאנחנו גרים בנתניה = לניאדו). הוא לא פג - אך עקב ההריון שלווה בריבוי מים, הייתה סברה שהוא יוולד עם מום וכדאי לנו להיות מוכנים. לכן עדיף ללדת בהלל יפה כי הפגיה נחשבת לטובה מאוד. יותר מזו למשל בנתניה. אכן כך היה הדבר (הוא נולד עם חך שסוע) אך לא בזה גמרנו את הסיפור - הוא נולד עם מצוקה נשימתית קשה עקב שאיפת מקוניום לריאות. מאז הוא שם. כל הזמן ניסו לשנות טיפולים, תרופות. המצב היה משתפר ושוב מתדרדר. כל הזמן בדקו אפשרויות אולי זה לא רק מהמקוניום. כשראו שהמצב לא משתנה, או מתדרדר, ניסו לעשות בדיקות שונות. מחר הוא מועבר לשניידר כדי לבצע בדיקת שמחייבת מומחה (=ברוכונסקופיה) ואני רוצה שישאירו אותו שם ולא יחזירו אותו להלל-יפה. אני מרגישה שהם "התעייפו" ממנו - הן הרופאים והן האחיות - כל הסגל. ולכן אני לא רוצה לחזור לשם, כי סגל שכבר לא מנסה עבור הילד.... לא יודעת איזה נזק ייגרם יותר ממה שכבר יש. אני רק מקווה שאנחנו עושים זאת בזמן ולא חיכינו יותר מדי. משנה מקום משנה מזל!!!

לא סתם עניתי../images/Emo13.gif

קודם כל מאחלת לכם בריאות במהירות ושחרור בקרוב. אנחנו בוגרי פגית הלל יפה,איתן נולד שם בשבוע 27+6,ואושפז למשך חדשיים וחמישה ימים. גם לאיתן בעיות בריאות שונות ומשונות,וגם איתו ניסו טיפולים שונים עד שהגיעו לשורש הבעיה. אני כן חושבת שהפגיה מקצועית,וחשוב לא פחות,הצוות נעים. מקווה בשבילכם שהמעבר ישא עימו תוצאות. וכמובן-ברכים הבאים

נשמע לא פשוט../images/Emo201.gif

כולי תקווה שהבדיקה תעבור בשלום
ושהילד שלכם ישתחחר הביתה בריא מהר ככל האפשר
.

dubonet0

New member
תודה

באמת מקווה שימצאו כבר את מה שמפריע לו כל כך לנשום ובזה זה ייגמר ונוכל ללכת הבייתה!!

לא מכירה את הפגיות שהזכרת

הקשר היחיד שלי לביה"ח הלל יפה הוא שנולדתי שם . מקווה שהבדיקה תעבור בשלום ותשתחררו מהר מכל פגייה שתהיו שם . הפגייה היחידה שאני מכירה היא פגיית פורייה ואני מאמינה בה . אבל שוב לא מכירה פגיות אחרות .

למעלה