איזו עגלה לקנות? ברייטקס/בייביג'וגר/פג/בבה?

איזו עגלה לקנות? ברייטקס/בייביג'וגר/פג/בבה?

שלום לכולן,
הפעם האחרונה שהייתי פה הייתה לפני כמה שנים.. :)
היריון שלישי - שבוע מתקדם - ואני צריכה לקנות עגלה חדשה..
על איזו עגלה אתן ממליצות מגיל לידה?
ההתלבטות בין:
ברייטקס (לא אוהבת את הצבעים אדום / שחור אבל זה לא שיקול)
פג פליקו P3
בייביג'וגר (2012) - המוכר בחנות אחרת המליץ לי עליה בחום....
והיום ראיתי במוצצים עגלה של בבה-קומפורט....
מה חשוב לי?
קודם כל - נוחות לתינוק וחשובה נוחות העבירות כי אני מתכננת להשתמש בה הרבה (לאסוף את הגדולות מהגן, לצאת לפארק, לסידורים.....)
הייתי שמחה לעגלה עם פנים לכיוון האמא - מה שאין בשלוש פרט לבבה
עגלה שתשמש אותי מגיל 0 ועד שנתיים לפחות בלי צורך להחליף לטיולון בדרך...
במוצצים אמרו לי שהברייטקס ובייביג'וגר לא מתאימות מגיל 0 והן באמת נראות לי יותר כמו טיולון מאשר עגלה מהימים הראשונים...
את כל 3 העגלות אני יכולה לקנות בסביבות ה- 1500 ש"ח שזה בערך סדר גודל התקציב, אבל הדיל במוצצים ב- 2500 ש"ח לבבה -קומפורט כולל סל-קל (תכננתי לקחת מחברה, מעדיפה להושיב אותם בכיסא), אמבטיה קשיחה (אמרו לי שאין צורך בקיץ ואפשר להסתדר בלי), טיולון ומעמד לבית לעריסה / סל-קל מה שנחמד אבל לא הכרחי...ומייקר את העסקה ב 1000 ש"ח שלא נלקחו בחשבון...

בקיצור אשמח לשמוע את חוות דעתכן והמלצות מהניסיון....
הלכתי לאיבוד ואין לי יותר מדי זמן...ואני ממש לא יודעת מה להחליט...
תודה ושבת שלום!!!

טאקית24

New member
תקשיבו לי ותקשיבו לי טוב!

אל תקשיבו למה שהמוכרים בחנויות אומרים לכן, במיוחד לא ברשתות הגדולות כמו מוצצים ושילב וכו'. המוכרים שם חיים על עמלות וממליצים רק על מה שהם רוצים למכור שזה לא בהכרח מה שאתם צריכים!!!
תעשו סיבוב עגלות ב2-3 חנויות עם הבעל, אל תתעצלו, תפתחו ותקפלו את העגלה ותחשבו איך זה יהיה לקפל ולפתוח אותה 10 פעמים ביום (גם זה קורה לפעמים) ואיך זה יהיה לפתוח ולקפל אותה כשיש לכן תינוק צורח באוטו או כשיש מבול או חום אימים בחוץ.

אחרי שיהיו לכן 2-3 עגלות פייבוריטיות כנסו למבחן העגלות, תקראו את הנתונים, חפשו את העגלה בגוגל, תקראו חוות דעת ואז תחליטו איזו עגלה מתאימה לכם.

ועכשיו, אחרי שסיכמנו את זה, הבבה קונפורט- ממש לא מוצלחת, העבירות שלה לא טובה והיו הרבה תלונות עליה.
אם כבר עדיף את הברייטקס אג'ייל, הגיעו עכשיו אגב לחנויות דגמי 2012 בצבע חול (בז'), כסף וירוק תפוח שהם ממש חמודים.
הברייטקס מתאימה מגיל לידה והיתרון שלה על הבייבי ג'וגר הוא שהמושב יותר מרופד, עבירות ויציבות טובות יותר, והיא בהחלט אחת הפייבוריטיות שלי וזה אחרי שבדקתי למבחן העגלות יחד עם אבי ורון למעלה מ100 עגלות.

טאקית24

New member
קישור למאמר - איך לבחור עגלה

עם כל הטיפים וכל ההסברים. ממליצה לעשות רשימה של מה באמת חשוב לכם (ועיצוב של עגלה זה לא חשוב, תאמינו לי..)

טאקית24

New member
אני די בטוחה שכן,

ראיתי בבייבי אאוטלט בבצרה השבוע כמה צבעים.
בכל מקרה לגבי הצבע חול זה בטוח יש, את יכולה לראות בקישור. תמונות שאני צילמתי בתערוכה שלהם לפני חודש

לא נפתח לי הקישור

בכל מקרה החול לא כל כך יפה בעיני וגם ככה לא פרקטי בגלל שזה בהיר.
יש מצב לנסות שוב את הקישור? רוב תודות!

בדקתי וראיתי את הצבע, יפה!

יש לך מושג איך אפשר לבדוק אם הצבע מוצע גם לברייטקס בי אג'יל 4 גלגלים והיכן ניתן יהיה לראות?
תודה רבה

קיבלתי מהיבואן תשובה שלא

ענו לי ״אין עגלת 4 גלגלים בצבע כסף״ וכנראה התכוונו גם לאפור כי שאלתי לגבי כסף/אפור. איזה באסה....

העבירות של הבבה קונפורט אלאה לא טובה?!

חזרתי לפני שעה מעוד סיבוב בישוב עם הקטנה בעגלה. כדי להגיע בדרך קיצור לגן המשחקים בו קבעתי עםחברים נכנסתי לשדה ויצאתי ממנו, בקלי קלות. העגלה הזו עוברת אזורים לא מרוצפים, קניונים, רחובות, שבילי כורכר... את בטוחה?
אנחנו מרוצים מאוד מאוד מהעגלה הזו, גם מהעבירות, גם מהמשקל, גם מהיציבות, גם מנוחות הקיפול והפתיחה, גם מהמעצורים הנפרדים, גם מהסלקל, גם מהסל שבתחתית.... אני מכירה עוד שתי אימהות מהקומונה שלנו שרכשו אתאותה עגלה ושתיהן מרוצות מאוד.

טאקית24

New member
ממה שהבנתי היא התכוונה לסטריטי

שלא מוצלחת. את האלאה טרם בדקתי.

למעלה