איזו מוזיקה לא רציתם?

li245

New member
אז ככה...

בעיקרון כפי שכבר רשמו כאן גם אנחנו נותנים לדיג'י יד חופשית, מהסיבה שאנחנו מאמינים שהוא ידע לקרוא את הקהל הכי טוב שאפשר. אבל גם אצלנו חד משמעית לא יהיה לטינוס (למרות שאני רקדנית סלסה ואני ח ו ל ה על סלסה...), כי גם השיר עצמו לעוס וגם אתן יודעות צריך להתחשב בחצי....(אבל כן יהיו שירים לטינים אחרים). לא יהיה גם טראנסים למינהם וכל האומצה אומצה כי אנחנו לא אוהבים, ולגבי מזרחית אמרנו לדיג'י שאנחנו יודעים שזה עושה שמח ומקפיץ את האנשים, ולכן אנחנו ניתן שיהיה מזרחית אבל הכי לייט לייט שאפשר, וגם זה בהגבלה.

Litchi28

New member
ידוע לי כבר שנים

היות ושנינו מאוד אוהבים מוסיקה, ולא תמיד סטנדרטית, זה נושא מאוד רגיש אצלנו. יהיה לנו DJ שמכיר אותנו היטב ושאני יודעת שיש לו את הרפרטואר שאני מחפשת. בכל זמן קבלת הפנים + האוכל (חתונה הפוכה) תהיה מוסיקת רקע נעימה (קצת ג'אז, קצת צ'יל, קצת ישראלי רגוע). אחרי החופה, במסיבה עצמה, לא תהיה מזרחית בשום אופן (יש שיר אחד ספציפי שאני מוכנה לשים אבל אני לא זוכרת מי מבצע, זה לא בעברית) ולא יהיה טראנס. בהתחלה תהיה מוזיקה למבוגרים (סבנטיז, סיקסטיז) + mainstream ואח"כ נתגלגל לאייטיז ודארק אייטיז (בשעות המאוחרות).

אנחנו אמרנו לDJ

בלי טראנסים שדופקים בראש לגבי מזרחית הקצנו 15 דק' (חצי מצרית אין מה לעשות...) אבל לא שרית חדד ולא הכבדים בלי חידושים למינהם לשירים ישנים וזהו....

somethin

New member
בדיוק אתמול היתה לי פגישה עם די-ג'י

לקראת החתונה. כעקרון נתתי לו "יד חופשית", אבל ביקשתי לא לשים מזרחי כבד (ובכלל- כמה שפחות מזרחי) וטראנסים.

s c a u t

New member
מוסיקה

הי, עוד לא ישבנו סופית עם ה DJ אבל מראש הודעתי שבשום פנים ואופן לא יהייה בחתונה שלי הריקוד הלטיני הבלתי נגמר בשורות. "סון לאטינוס אה..." בהה.......

למעלה