איזו התחלה מחורבנת של שבוע !

• פותח הנושא argos
  • פורסם בתאריך

argos

New member
איזו התחלה מחורבנת של שבוע !

אני נכנס למעלית ומישהו שואל אותי : ``שמעת חדשות ? היה פיגוע`` אני נכנס למשרד, בודק הודעות במענה הקולי: מחכה לי הודעה מההיא ששברה אותי לחתיכות. פתאום היא נזכרה שאני חי. מחפש מפלט בפורום : מגלה שגרושתי התחילה לכתוב כאן. מנסה לדבר עם מישהי חשובה – היא לא רוצה לדבר איתי. כועסת עלי. למה !?!?!?!?!?!?! מה עשיתי שזה מגיע לי ?

חן.

New member
הי...

לאט לאט, בענין של הפיגוע,אנחנו יכולים להתחלק אתך, להוריד מעמסה... והגברת החשובה שכועסת - אולי גם היא שמעה את החדשות על הפיגוע... באשר לההיא ששברה- לא נשמע לי כ``כ גרוע,אולי זו דווקא הזדמנות לתת לה להדביק??? אז נשארה לנו רק הגרושה - שלח לי מייל...

argos

New member
לאט לאט ?

ההיא שכועסת : לא כועסת בגלל הפיגוע אלא בגללי. שההיא ששברה : באה עם פטיש כדי לודא ריסוק טוטאלי. וההיא שהתגרשה : מה באמת היא רוצה ?

argos

New member
סתם צירוף מקרים?

אולי בגלל שהכל קרה הבוקר, אבל אני תוהה....

taltallim

New member
הוצאת את המילים מפי...

אני איתך ארגוס! התחלה מחורבנת בריבוע!!! תלתלים.

ה-שונית

New member
ענבר, הנה עוד סיבה....

למה כדאי לשמור על אנונימיות... ותאמין לי, על תסריט האימים הזה לא חשבתי (שבעלי לשעבר יופיע פה פתאום ויזהה אותי מבין ההמון... בעעעעע) שונית נ.ב. עכשיו הדימיון המזרחי שלי לוקח אותי ממש רחוק: ואולי בטעות מישהו יתאהב באקס שלו שוב.... בעעעעע

argos

New member
למי את עונה ?

זה ממש לא מפריע לי שכבר מכירים אותי, הבעיה מתחילה עם ה``לשעברים`` שלנו.

יפעת*

New member
שונית כבר שמעתי על מקרה כזה

וזאת לא היתה בדיחה... אין לי מושג איך זה נגמר. יותר גרוע הוא להתאהב מול הפרצוף של האקס שלך, או ההפך. זה בעעעעעעע אמיתי

יפעת*

New member
תשאלי אותי - לי זה קרה

לא תענוג גדול, אני אספר לך בהזדמנות.

ה-שונית

New member
חנצ`וק...

את יותר מידי מתוכחמת בשבילי... למה שמת לב? למה? הפסקתי לעקוב מזמן... שונית

שרי42

New member
אתם הורגים אותי מצחוק....

אני דווקא מכירה באחד מחדרי הצט זוג אקסים שמשתוללים חופשי וגם מצהירים שהם אקסים אחד של השני......

שי33

New member
חחחחחה

תמיד הציפה אותי אימה מהרעיון שהאקסית תכנס לפה... חחחחחחחחה גדול.... :)

למעלה