איזו דיילת מציקה נפלה עליי היום

1Unicorn1

New member
איזו דיילת מציקה נפלה עליי היום

אמא שלי שלחה אותי לחפש לה שמן חוחובה. נכנסתי לסופר פארם ולא ידעתי מה זה וראיתי חוחובת במדף של סופט טאץ' וזכרתי שאמא שלי אמרה לי שזה אמור לעלות בסביבות ה30. באתי שאלתי את הדיילת בסופט טאץ' אם יש לה שמן חוחובה, הראתה לי איזה סרום ואמרתי לה זה לא זה זה אמור להיות שמן ממש, והיא נסתה לדחוף לי את זה בכל זאת ולא רציתי לקחת את זה. מה היא עשתה? התחילה לצעוק עליי החצופה!!!! אמרתי לה תורידי ווליום ומיד לפני שאני הולכת להתלונן עליך להנהלה, תתחילי להתייחס יפה ללקוחות את כ-ו-ל-ה דיילת. נבלה, איזו חוצפה יש לפעמים לדיילות.

1Unicorn1

New member
כשאמרתי לה שזה לא מה שאמא שלי מחפשת

היא התחילה לצעוק תבואי פעם הבאה עם הנחיות מדויקות במקום לשגע את כל העולם או שתקחי מה שנותנים לך וזהו צעקה את זה בצורה ממש דוחה נבלה

EPRT

New member
חוצפנית../images/Emo46.gifזה דוחה

אבל לא נשארת חייבת,מגיע לה,הן חושבות שברגע שהם יתיחסו ככה ללקוח הוא ירגיש מאוים ויקנה?גאד השיטות שלהם גורמות לי רק שאני נכנסת לפארם להתחיל להתעצבן

EPRT

New member
אה,וליאת

קנית בסוף את הג'ל לילה?הוא בנתים עובד עלי די טוב חוצמזה שיש לו ריח בול כמו של תפ"א

1Unicorn1

New member
חחחחחחחחחח

לא עוד לא קניתי אותו, שלחתי את חברה שלי לקנות לי אותו בארה"ב נראה אם היא תביא לי אותו
למרות שאני מפחדת שהוא ייבש לי מדי את העור..

EPRT

New member
אין לך מה לפחד

הוא לא שורף ודי עדיין,אבל נותן תוצאות טובות ומהירות יחסית,שלחת את חברה שחל לאהר"ב ?נדיבה
שם זה פחות?נכניס לרשימה של אחי

EPRT

New member
אפשר

ג'ל טיפול לילה של קליניק לעור שמן\פגום

EPRT

New member
אין לי שמץ..זו היתה הקנייה המרוכזת

הראשונה שלי בקליניק

EPRT

New member
בהחלט,אני חוששת גם שממכר

אבל נבקש במקרה הטוב משלוח מאהר"ב..התאהבתי לגמרי בחברה,אגב קניתי את השפתון המטפח-הוא נחמד למדי,יכול לשמש גם כליפ גלאס טוב(ואפילו מבין היפים שהשתמשתי,למרות שהוא שקוף הוא נותן שכבה יפה כזו) זו הקנייה שעשיתי שהגבת לי לא להשתמש בקרם שלהם הג'ל מהסדרה

לולהההה

New member
שמחה שהחלפת

עשית בשכל תאמיני לי,הדיילת הגיבה משהו על זה שהחלפת? ואם את עדיין רוצה את הקרם לנסות תגידי לי אני ישלח לך דווחי איך הקרם לילה למרות שהוא אמור להיות כמו בנזק למינהם לפי מה ששמעתי אני גם אוהבת שכבה שקופה כמו שיש לי עם הוזלין

EPRT

New member
את נורא חמודה אבל בסוף

לא התאפקתי ניסיתי אותו(מסתירה את עצמי),הוא לא כזה נורא,אמנם הוא לא נותן ממש לחות כמו שצריך אבל הוא סביר..פשוט לא משהו הקרם לילה מעולה-ממש לא כמו הבנזק אלא יותר עדין ויעיל,עכשיו יש לי את הבעיה של הפצעים עדיין,אבל מאז השימוש איתו "טפו" אני רואה הטבה,הוא יותר בשביל שטח רחב מאשר המיבש שלהם שהוא ספציפית לפצעי אקנה מוגלתים או מנופחים.. השפתון נותן מראה של וזלין,יותר יפה,אגב הוולין לא טוב לשפתים רק שתדעי הוא גורם ליותר יובש

לולהההה

New member
אחלה את רואה שלא אמרתי סתם

לא יודעת אצלי הוזלין לא עושה יובש להפך לא היה לי טיפת יובש חורף בגלל ששמתי כל יום

וזלין לא עושה יובש

אבל הוא מטפל בו רק בצורה שטחית, ולכן מי שסובל מיובש רציני זקוק ליותר מווזלין בלבד.

למעלה