איזו גגנת! הצילו - גן עירוני

איזו גגנת! הצילו - גן עירוני

שלום רב. הגננת שאלה אותי אם הילד הוא קשה הבנה וקשה תפיסה או סתם חסר חינוך! נכון שהיא פשוט מדהימה..... היא הציעה לי לקחת אותו לאבחון. אז נכון שהוא שובב בטירוף ועושה מה שבראש שלו ולא שם עליה, אבל זו הבעיה שלה ולא שלו. אמרתי לה שאני לא חושבת שיש בעיה אבל אני אתייעץ עם הרופא - רציתי לצרוח עליה אבל לא בא לי להעביר אותו גן וחוץ מזה מה זה יועיל? ככה נראת מערכת החינוך בארץ. מעניין מה יהיה בבית ספר? סליחה על העצבנות...
 
את רצינית!!! זה מה שהיא שאלה אותך

אני פשוט בשוק
איזו אישה חצופה.
 

mbar30

New member
בפעם הבאה תשאלי אותה מה מפריע

לה. שהילד לא עושה מה שהיא רוצה ??? שהילד לא מוכן לתת לה לרכל בטלפון עם חברות ובמקום זה הוא מאלץ אותה באמת לעשות את עבודתה??? אל תלכי עם בטן מלאה.
 
אוף הגננות היום...

מה זה השאלה הזאת? אני הייתי מפוצצת אותה על כזאת שאלה! יכול להיות שיש לילד בעיה, אבל יד דרכים יותר נכונות להגיד להורה שיש לילד בעיה! תכתוב מכתב לממונים עליה! ורק מכתב לא טלפונים כי רק ככה מקבלים תשובות בארץ שלנו!
 
איזו גננת נוראית ../images/Emo10.gif

אם היא חושבת שיש לילד בעיה שתזמן אתכם לשיחה ותעלה את מה שהיא חושבת בצורה של מחנך ובשיחה שבה לשני הצדדים יש מה להגיד אבל למה לדבר ככה על ילד? ממש חוצפה. לדעתי צריך להתלונן עליה.
 
גננת קשת הבנה קשת תפיסה וחסרת חינוך

איכס !!! זאת גננת זאת? כזו שאמורה לאהוב ילדים? לכבד אותם? לעזור וללמד אותם?
אוראליקו, שימי לב איך היא מתנהגת לילד שלך בפרט ולאחרים בכלל. לא נראה לי שאחת עם פה ג'ורה שכזה מתנהגת לילדים בצורה הולמת. היא לא מגלה שום סבלנות וסובלנות ומי יודע איך היא מגיבה למי שמתנהג בשובבות כשההורים לא נמצאים באיזור...
 
אני ממש בהלם מהגננת הזאת../images/Emo12.gif

אני לא הייתי עוברת בשקט על סדר היום ממש חוצפנ והשפלה גם אם חלילה יש בעיה יש גישה ודרך יותר מקובלת לומר את זה
 

אמאורית

New member
אל תעברי עם זה לסדר היום

פני לעירייה ובקשי ביקור של המפקחת. אני לא יודעת באיזה גן הוא (טרום טרום, טרום או חובה) אבל רק בחובה מותר לה להביא פסיכולוגית לייעוץ ולפני כן לא (אם אני לא טועה), אבל את יכולה להזמין מפקחת שתהיה בגן ושתסתכל בעצמה האם ההתנהגות שלו לא בסדר או שהגננת פשוט לא יודעת להשתלט עליו, ואם כך אולי שווה להעבירו גן, אולי הרכב הילדים בגן הוא כזה שגורם לו להיות שובב יותר מכולם ושווה שהוא יעבור גן - בעיקר לטובתו. ומכיוון אחר - את יכולה להביא בעצמך לגן מישהי מטעמך שתתצפת עליו ותאמר לך את חוות דעתה, מאוד יכול להיות שהילד שלך שובב ככל שיהיה (ומקסים) יש לו איזה שהיא בעיה של קשב וריכוז והגננת הלא חכמה במיוחד שלך, לא יודעת לאמר לך את זה באופן נכון וענייני, אולי דווקא שימת לב שלך למשמעות של מה שהיא אומרת מעבר לצורת ההתבטאות האומללה שלה, תגרום לך לבדוק את הילד שלך מוקדם ולטפל בו במידת הצורך. (לא שאני אומרת שיש בעיה, אבל יכול להיות שכן ואז למה בעצם לא לבדוק? בשביל השקט שלך.) לא הייתי מקלה ראש בהתבטאות שלה אבל הייתי בודקת את העניין.
 
נכון שזו לא דרך להתבטא

אם הגננת חושבת שלבנך יש בעיה עליה להפנותך לגורמים מתאימים מבלי להוסיף את דעתה המעליבה אבל!!!אז נכון שהוא שובב בטירוף ועושה מה שבראש שלו ולא שם עליה, אבל זו הבעיה שלה ולא שלו. עם אמירה זו אני לא מסכימה. מה זה עושה מה שבראש שלו? מה זה לא שם עליה? ולמה את מגבה את זה וחושבת שזו בעיה שלה? היום זו בעיה שלה בסוף השנה זו נשארת הבעיה שלכם. אם לדעתכם היא גננת כה גרועה פעלו לשנות זאת. אם הילד מגזים בהתנהגותו יתכן שיש פה בעיה שראויה להיות מטופלת בהקדם.
 

מ ר ג ו ש

New member
תפני פקוח על הגן

בכל עריה יש פקוח על הגן. ואני לא מבינה למה לא להעביר גן. זאת הגננת, לא בכל גן עירוני זה ככה. אצלנו עדיף גני העריה מהגנים הפרטיים.
 
../images/Emo67.gifתודה על כל התגובות

חיכיתי לשיחה עם הרופא של הילד. הוא אמר לי במילים אלו: "הגננת צריכה אבחון ולא הילד" הוא מכיר אותו מגיל 0 וחושב שהוא ילד מקסים, נבון מהממוצע ועם קוצים בתחת - שזה לא דבר כ"כ גרוע לגילו הצעיר - 3. בנתיים בחנו בתצפיות יום יומיות את התנהגותינו בבית וגילינו שלרוב הבקשות שלנו הוא נשמע, מבין טוב מאוד וגם מתנצל כשצריך. לגבי הגננת לצערי היא מגובה ע"י המפקחת וכל הפניות שהיו בעבר אליה - מסתבר שהיו הרבה מאוד תלונות, לא טופלו והבסוף הילד סבל. אין אפשרות להעבירו גן כי הכל מלא אלא לגן פרטי שהוא מאוד רחוק מאיתנו אני לא ניידת, לא לדבר על המחיר. מה שחשבתי לעשות זה לומר לגננת שהרופא מסרב לשלוח אותו לאבחון מכיוון שהוא לא מוצא לנכון שיש בעיה. וכנראה היא צריכה לשנות גישה בהתייחסות אליו. מה דעתכן?
 

Rשף

New member
קשה לדעת

איך רופא יכול להכיר התנהגות של ילד ביומיום ? עם כל חוסר הטקט והניסוח העקום לגננות יש ניסיון עם ילדים ולא הייתי שולל הערה שלה מעליבה ככל שתהיה. מצד שני בהחלט ייתכן שלגננת יש יד בהתנהגות בגן ולפעמים אפילו לא מדובר בגננת "רעה" אלא שאופי החינוך שלה לא מתאים לילד שלך. אז מה לעשות ? לא יודע...
 

ר של דן

New member
תהיי עם היד על הדופק

כל דבר קטן העמידי אותה במקום, שתבין שלא כדאי לה להתעסק עם הילד שלך. ממש חוצפנית הגננת הזו
 
למעלה