איזו אפליקציית EXCEL?

qwertyx

New member
איזו אפליקציית EXCEL?

quickshit (quickoffice) or documets2go? מה מומלץ מנסיון אישי? תודה

_אלי_

New member
אני משתמש ב- DTG

ניסיתי quickshit, ThinkOffice ו- Tinysheet וללא ספק העדיפה ביותר לדעתי היא Sheet to go. הבעיה היחידה היא שהעברית עובדת בה באופן חד כיווני. כלומר, ניתן להעביר לפאלם קבצים עם עברית בקלות, אך אם יוצרים קובץ חדש או משנים קובץ קיים, העברית חוזרת למחשב כסימני שאלה.

azaria

New member
אלי, יכול להסביר למה זו דעתך?

מה היתרונות של DTG שאין לאחרות? ומה חסר באחרות שקיים בDTG ?

_אלי_

New member
קודם כל היא הייתה הראשונה אצלי

וכשמתרגלים לתוכנה קשה לעבור לתוכנה אחרת (אין כמו אהבה ראשונה). בנוסף, האנשים בסביבתי אשר מהם ולהם אני מעביר מסמכים, עובדים כולם (באשמתי) עם DTG. לגבי שאר התוכנות: ThinkOffice מאוד לא ידידותית והתמיכה בעברית מאוד בעייתית. quickshit לא צבעונית בגירסה התומכת בעברית, פחות ידידותית מ- DTG ותהליך העברת התוכנות לפאלם וממנו לא עבר אצלי חלק. Tinysheet די נחמדה, אך גם בה העברית לא משהו, וחוץ מזה העדפתי חבילת תוכנות אופיס ולא תוכנה בודדת. אני כמובן ממליץ לנסות את כולן ולהחליט על בסיס התרשמות אישית.

libal

New member
אם מותר להתערב..

אז היתרון הגדול של DTG שהיא תוכנה שאתה מקבל בחינם עם ה PALM . בנוסף ניסיתי להמיר קבצי EXCEL , וDTG עשה את זה בלי בעיות ובצורה נקייה . בעיית העברית ניתנת לפתרון ע"י עדכון והכנת גליון העבודה במחשב והעברתו לPALM .

qwertyx

New member
תודה על התשובות,

עדיין לא סגור על איזו תוכנה... אני אנסה לחפש השוואה בין כולן. תודה

חשוב ודחוף ביותר../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אני ממליץ לך בשום אופן לא לבחור ב-Quickshit
אם כבר אז בחר ב-...Quicksheet אוטוטו היית בוחר בתוכנת השילשול - זה התרגום המדוייק של QUICKSHIT

למעלה