איזור כרמיאל? כנסו זה כדאי!!!

regev777

New member
איזור כרמיאל? כנסו זה כדאי!!!

לכל אוהבי השלום! אם אתם מאיזור כרמיאל והסביבה ורוצים להקים קבוצה יהודית-ערבית, שתקיים פעולות שטח ופעולות איחוד פנימי כדי להוכיח אחרי שאחרי המהומות אפשר גם אחרת. אם יש לכם את הכוח והרצון לשנות ולהשפיע על צורת חשיבה של מאות אלפי אנשים, ורוצים להופיע בעיתונות ובגדול --- --- --- לל עע שש וו תת בבבבבבללללאאאגגגןןןןןןן !!!! אז צרו עימי קשר (יהודים וערבים כאחד): [email protected] כל אחד חשוב כי ממש היום אנחנו מתחילים ..... אז נו יאללה תכתבו לי!!!! רגב (-:

B.Shokor

New member
רג`ב שלום, שלחתי לך אימל ומקווה לשמ

לשמוע ממך בקרוב,, אם יש לך הצעות טובות אשמח אישית לעזור לך ולשתף איתך פעילה.. ------- גם אתם מוזמנים לפרסם על כל פעילה דו-קיומית בפורום הזה, ולכל עזרה נא לפנות אליי.. -------

ביילי_007

New member
רעיון נפלא, כותרת גרוע

שלום לכולם, אני חושב שרעיון של קבוצות פרומים זה נהדר. אני חושב שהידברות זה פתרון טוב יותר מאשר אלימות, ואני מקווה שאתה מסכים איתי. אבל כשאתה רושם ``לכל אוהבי השלום`` אתה פשוט מתכוון ופונה לקבוצה פוליטית ברורה - השמאל - וזה כבר ממש מעצבן ואני יסביר. אני גר בת``א ימיני, תומך בירושלים מאוחדת והתנחליות במקומות מסויומים - אין לי זכות הצבעה עדיין - אבל אני מעריך שהייתי מצביע שרון וליכוד. אז..., אני לא אוהב את השלום, אני לא חולם בלילות על השלום. תאמין לי ר`גב777, שאני חולם על השלום בדיוק כמוך, ואולי אפילו יותר. ועוד משהו קטן לסיום - ואם רציתי להצטרף לפורום שאני חוזר ואומר נראה לי די חשוב, אז אני יחשוב שנית - כי נראה שבפורום הזה יהיה שמאלני ולא עניני ואולי אפילו פוליטי. תודה רבה,

B.Shokor

New member
ביילי_007 צודק מאודדד..

אתה צודק מאוד, כששומעים את המשפט ``לכל אוהבי השלום`` ישר מתחילים לחשוב על השמאל הישראלי.. ואת ההפך נכון, כששומעים על ``כל אוהבי המלחמה`` ישר מתחילים לחשוב על הימין הישראלי!!!... מה שרציתי להגיד לך (ואני בטוח שאתה מכיר את זה), שזה כי כלי-התקשורת שיש להם את ההפרעה הגדולה מאוד על החיים שלנו הביאו לנו את ההסבר הזה. אני אישית מבטח לך גם לעבוד ולהשתדל להביא לפורום הזה אנשים מכל המגזרים (ערבים (מוסלמים, נוצרים, דרוזים), יהודים, חרדים, חילוניים, ימין שמאל, ליכוד מערך, פשוט מאוד להיות תועלת מאחורי הפורום הזה. בינתיים שיהיו לך אחי אחלה חיים מכל הלב וברך הבא לפורום הדו-קיום הבית השני שלך באינטרנט שלך ב.שוקר מ.הפורום

regev777

New member
אל בילי היקר וכל אחר שאולי ונפגע!

אל בילי היקר וכל מי שאולי ונפגע! קדם כל התנצלותי שוב, באומרי את הדברים הנ``ל לא התכוונתי לפגוע באף אחד ומי שמעוניין להבין מוזמן לקרוא את המכתב שכתבתי לבילי! אני בן אדם ישר ולא מסתיר כלום! כוונתי בדברי זה שאני מחפש אנשים שרוצים לקדם את נושא הדו קיום מכל המינים וכל הצבעים! (אפילו נאמר במיוחד היתי רוצה ימנים כדי להוכיח שדו קיום לא שייך לשמאל או ימין אלא שייך לנו כבני אדם איכפתים חושבים ואנושיים) תודה אם הבנתם, ואם לא - אשמח לתגובות! נ.ב. השם שלי הוא רגב לא ר`גב. תודה! PEACE!

ביילי_007

New member
רגב, מאוד הייתי רוצה לבוא....

רגב מאוד הייתי רוצה לבוא. אבל אני גר בת``א וזה דיי רחוק. אבל בכל מקרה אני חושב שמה שאתה עושה זה מבורך תמשיך ככה.

ביילי_007

New member
הודעה שנייה

קראתי עכשיו את המסמך בוורד, אחרי הודעה שכבר שלחתי והרגשתי צורך עמוק להגיד מספר דברים. אתה לא צריך להתנצל כל כך, רגב אני יגלה לך סוד, אני בכלל לא ימיני, אני יותר שמאלני מאשר ימיני. ואני חושב שאתה עושה עבודה נפלאאאאאאה, בדו קיום. תמשיך בעבודה הזאת...רגב, תודה, ביילי

regev777

New member
אל בילי היקר וכל המעוניין מוזמן!!!

בילי אני שמח שקיבלת את התנצלותי מה גם שאני שמח שאתה מסכים עם דרכי. אם ברצונך לרכז פעילות מסוג זה באזורך אנא צור עימי קשר! כדי שגם אתה תוכל לעשוק ``בעבודה נפלאאאאאאה`` זו. וזאת כוונתי לאוהביי שלום אמיתיים! ישר כוח השלום עוד יבוא , אבל מישהו צריך לעבוד לא???

B.Shokor

New member
הודעה חשובה מאוד..

אין שום דבר כלשהו על אחריות הפורום או מנהל הפורום..

B.Shokor

New member
ביילי שלום רב..

בקשר לפעילות שבאיזור תל-אביב.. אני חושב שבחופשת הקיץ יהיו לנו הרבה פעיליות שם. על הדו-קיום לכסה את כל ישראל אפילו עד אילת ולא רק בצפון.

אבו-דני

New member
אלימות בתוך האוכלוסיה הערבית

שורש כל העימות הינו האלימות הלגיטימית בתרבות הערבית לכן על מנת להגיע ליצירת קשר ראשוני מוטב לו יצרת קשר עם ערבים שקצה נפשם במבנה השבטי-חמולתי שכל אימת שמתגלע סיכסוך אנו עדים למלחמה אכזרית ואל יאמר יהודי שוחר שלום שזה עניין פנימי ערבי לא!! כל ציבור אלים יצטרך לחנך את בניו לזנוח את הדרך האלימה ,הדרך לשלום עם היהודים תהה קצרה יותר

בת-עמי

New member
עכשיו ברצינות

אני רוצה שניה להבין את מה שאתם אומרים ובאמת!!!!! נראה לכם הגיוני ליצור דו קיום בתקופה של מלחמה?????? תדעו לכם שאנחנו היינו משחקים עם הערבים כדורגל היינו מתארחים אצלם והם אצלנו הי לנו דו קיום אמיתי אפילו שאנחנו ימנים אבל פתאום התחילה המלחמה ונגמר הדו קיום. אני אישית עדין מתגעגעת לזה שהבסנו אותם בכל המשחקים. אבל אני באמת רוצה להבין איך אתם יכולים לחשוב על דו קיום במלחמה??.

regev777

New member
איך באמת חושבים על דו קיום?

בת-עמי היקרה! אני הייתי פעיל פוליטי 4 שנים(94-98) ויום אחד פשוט הפסקתי. מה שגרם לי לחזור למאבק זה דווקא המלחמה! אני מאמין שיום אחד אנשים יצחקו כשישמעו שהיתה פה מלחמה! * את יודעת שליפני 30 שנה , יהודים! מזרחים ואשכנזים היו האויבים הכי גדולים בארץ! , הם היו דוקרים אחד את השני ואפילו ריססו את חלק מהמזרחים בספרי הכי רעיל בעולם נגד חרקים!!! - והיום אין הבדל בכלל בינינו (חוץ מכמה בדיחות קטנות) * את יודעת שליפני 60 וליפני 80 שנה אירופה נלחמה בטירוף 2 מלחמות הגדולות בעולם!!! - והיום יש מטבע משוטף לכל אירופה ואפילו בין כמה מדינות לא צריך דרכון כדי לעבור ***** לסיכום: איך ניראה לך שיהיה כאן בעוד כמה שנים? - גלגלי ההיסטוריה תמיד יעשו את שלה! - ``אתה עוד תשנה את העולם, אם תרצה או לא תרצה, יש עוד זמן להשתנות - מהקצה אל הקצה!!!`` - ``אי אפשר להשלים עם חבר, חובה להשלים עם אוייב``

dikla00

New member
אתה אומר ששלום בא אחרי

מלחמה... אמממממממממ טוב לדעת! אנחנו מנסים למנוע מלחמה לא? או שפיספסתי משהו?

B.Shokor

New member
בת-עמי היקרה..

תאמיני לי שהאנשים שנמצאים פה כמו רגב למשל, לפי דעתי הם יותר נכונים מאלה המרצים ואנשי הפוליטיקה שרואה אותם בכל-התקשורת.. תתחילי ללמוד אחרת.

למעלה