איזה שמפו ומרכך יש עם רוזמרין למניעת כינים?

אני מכירה רק את ד"ר פישר כי זה מה שמשתמשת

אבל רוזמרין בשמפו לא יגרום לזה שהכינים לא יחזרו רק השמן עצמו עושה את זה.

גם השמן עצמו לא תמיד עוזר

אנחנו נדבקנו עם השמן...אומנם פעם אחת ויחידה אבל בכל זאת... לדעתי מה שהכי עוזר זה להעביר מסרק כינים בכל חפיפה

למניעה - אחרי טיפול יסודי וניקוי מלא

כדאי להשתמש בספריי פיור אויל של כליל כה. עולה אמנם יקר אבל שווה את מחירו - אין לנו כינים כבר הרבה זמן מאז שקיבלנו עליו המלצה באחד הפרוומים (לא זוכרת איזה). קונים את זה בפארמים. עדיף את הבקבוק הגדול מבחינת עלות. מחזיק מעמד הרבה זמן.

השמועה הגיע גם לאוזני הכינים?

כי אצלנו למשל על פיור אויל של כימת הם הפסיקו פתאום לשמוע

palachinta

New member
שמן עץ התה אצלנו

משמש ביעילות רבה להעלמת עקיצות יתושים. אם שמים אותו על העור מיד לאחר העקיצה - תוך דקות העקיצה נעלמת כלא הייתה. זה פשוט מדהים. כאחת שנעקצת בטירוף, אני מסתובבת עם זה כל הקיץ.

0 אור 0

New member
שמן רוזמרין שבו מדובר הוא שמן לשער ואילו

שמן עץ התה בדרך כלל מגיע כשמן אתרי - בשום אופן לא לשים על הראש של ילד קטן (למרות שהוא נחשב כשמן אתרי "בטוח" למדי ומותר להשתמש בו ללא שמן נושא - אבל יש גבול ...) מה גם שלא שמעתי אי פעם שהוא מרחיק כינים. הכי טוב זה כל יום אחרי המרכך לסרק עם מסרק סמיך מי שיער או שמן על בסיס רוזמרין ויש גם תמצית הומאופתית שעוזרת

לאייה

New member
לא להשתמש בשמן עץ התה לילדים

ביום ראשון האחרון היתה כתבה בידיעות ששמן עץ התה גורם לשיעור יתר והתפתחות מינית מוקדמת אצל ילדים. כתבו שההמלצה היא לא להשתמש במוצרים המכילים שמן עץ התה כשמדובר בילדים.

brum

New member
חופפת רק עם השמפו של ד"ר פישר

ומעולם לא היו לילדים שלי כינים - אני אוהבת את הריח אבל זה ענין של טעם חשוב שזה יהיה השמפו עם הרוזמרין

תאירU4

New member
בבצעה שהרוקחת נתנה לי

להוסיף לשמפו שמן רוזמרין. כל היתר הכמות של הרוזמרין בגלל הריח היא ממש קטנה. בכלל אני בכל בוקר מטפטפת להן מאחורי האוזניים שמן רוזמרין. נכון שזה מריח כינים, אבל מבריח גם את הגננות - שזה ממש בעיה! אבל אני מעדיפה את זה מאשר כינים על הראש.

גמני כמוך

אני מעבירה את השמן לבקבוקון עם פיפטה כזו שמטפטפים טיפות, כך שהאצבע שלי לא נוגעת בשמן. להבריח גננות מילא... אבל להבריח את הבוס ????????????

לאייה

New member
לא מומלץ להניח ישירות על העור

מספיק לטפטף כמה טיפות לבקבוק השמפו . שמנים אתרים הם שמנים מאוד חזקים שנספגים בעור על כל המשתמע מזה,לא מומלץ להניח אותם ישירות על העור אלא למהול אותם בקרם \ שמפו \ שמן מתווך.

עינתפ

New member
גם אני מוסיפה לכל שמפו חצי בקבוק של שמן רוזמר

ין.. טפו, טפו, טפו לא רוצה לדבר....

למעלה