איזה שיר יהיה אצלכם הראשון?

טופ שופ

New member
איזה שיר יהיה אצלכם הראשון?

אני מתלבטת... יש כמה שירים טובים שהתגעגעתי אליהם. שיואו שלא להאמין שהצלחתי לשרוד את התקופה הזו, והכל בזכות אקאפלה האלופים שהשנה הוציאו אלבום מדהים שלא עושה כאבי ראש בשונה מהשנים הקודמות...

טופ שופ

New member
היה שרשור כזה?!!!

אממ לא שעקבתי. לא נורא. ממך גם לא ציפיתי לקבל תשובה, כי ממילא יודעים כבר מה יהיה השיר הראשון שלך... והוא... "מברוק עלק יעריס מברוק" |מרוקאי|

דרוmי

New member
מה שבא ברוך הבא

אין לי משהו ספציפי.העיקר שיהיה יפה ועם רגש

odery

New member
דיסק שלם וחדש של עמיר בניון

הא ארוז לי כבר ממחרת יום העצמאות על השולחן של המחשב מחכה בסבלנות...

זה ה"שיר"

שתהיה תמיד שמח שלעולם לא תפסיק לשיר שתמיד תמשיך לגדול ושתמיד תישאר צעיר שתמיד תלך קדימה ושלא תאבד תקווה שתדע שלום וטוב ושתמצא את האהבה. שתשכיל לחיות ביחד ולהישאר חופשי ושתוכל למצוא תועלת גם במצבים קשים שתמיד תישאר צנוע ושתמיד תהיה בריא ושתצליח שחייך לא יהיו לריק. שיהיה לך טוב שתספיק לאהוב הו בגילגול הזה הגילגול הזה. כי זה לגמרי לא קל להיות פה בכלל ועוד, עוד ועוד בגילגול הזה. שתהיה אל אחרים כמו שאתה אל עצמך שתתברך במה שיש ושתשמח בחלקך שתמצא את דרכך בכל דרך שתלך ושתדע להישרד מול הגורל המתהפך. שיהיה לך טוב שתספיק לאהוב הו בגילגול הזה בגילגול הזה. זה לגמרי לא קל להיות פה בכלל ועוד, עוד ועוד בגילגול הזה. שיהיה לך טוב ושתספיק לאהוב הו בגילגול הזה בגילגול הזה.

האורות

כבים בחלונות אנשים חולמים על המחר. לא יכול לישון רוצה לבכות עצוב לי וקרר. אלוקי אלוקי אנלא יודע לאן...

איזה דה ז`וו

בדיוק שקראתי את ההודעה הזאת שמעתי את השיר הזה מימשו בחוץ ששם את זה בקולי קולות...מממ..מוזר

למעלה