איזה שטרות ומטבעות ליורו ולפאונד??

מצב
הנושא נעול.

arTT916

New member

שלום... אני צריכה בבקשה לדעת איך הכסף מחולק בחו"ל .קודם כל האירו איך הוא מחולק לשטרות ומטבעות. והפאונד גם. אם לא הבנתם את השאלה..הכוונה איזה שטרות ומטבעות יש להם שם..יש שטר של 1 פאונד או שזה בא רק במטבע..כנ"ל לגביי היורו.כמו אצלנו שזה מחולק לשטרות של 20 ,50 ו100 וכך הלאה..אבל אצלנו אין שטר של 1 שקל. רציתי לדעת אם ליורו יש שטר של 1 יורו ואם לפאונד יש שטר של 1 פאונד. סיבכתי אתכם עם השאלות שלי...חחח..אשמח לתשובות! תודה!!

KobeRider

New member
שאלה מוזרה, אבל אנחנו נותנים תשובות

שלום... אני צריכה בבקשה לדעת איך הכסף מחולק בחו"ל .קודם כל האירו איך הוא מחולק לשטרות ומטבעות. והפאונד גם. אם לא הבנתם את השאלה..הכוונה איזה שטרות ומטבעות יש להם שם..יש שטר של 1 פאונד או שזה בא רק במטבע..כנ"ל לגביי היורו.כמו אצלנו שזה מחולק לשטרות של 20 ,50 ו100 וכך הלאה..אבל אצלנו אין שטר של 1 שקל. רציתי לדעת אם ליורו יש שטר של 1 יורו ואם לפאונד יש שטר של 1 פאונד. סיבכתי אתכם עם השאלות שלי...חחח..אשמח לתשובות! תודה!!
שאלה מוזרה, אבל אנחנו נותנים תשובות
ולא שופטים, אז הנה: יורו קיים בשטרות של 5, 10, 20, 50, 100, 200 500 ומטבעות של 1, 2, 5, 10, 20 50 סנט, ו 1,2 יורו (100 סנט = 1 יורו) סטרלניג קיים בשטרות של £50; £20; £10; £5 ובמטבעות של 1p, 2p, 5p, 10p, 20p, 50p, £1, £2 (100 פני = 1 פאונד)

מצב
הנושא נעול.
למעלה