איזה קריזה

איזה קריזה ../images/Emo46.gif

היינו אמורים לטוס לטורקיה בשעה 16:30. הגענו לשדה בשעה 14:00, וגילינו להפתעתנו שההמראה נדחתה ל- 22:30, וגם זה לא סופי ויכול עוד להתאחר. אז חזרנו הביתה, בן אחד הלך לחוג, בן שני נפגש עם חבר, אנחנו מטפסים על הקירות, ועדיין לא יודעים מה שעת הטיסה הסופית. אחלה דרך להתחיל חופשה.

האגס 1

New member
ועכשיו? ../images/Emo4.gif

אני מקווה שכשתגיבי זה לא יבוא כ"כ מהר, ואם כן - אז באנגלית, או מחו"ל עם מקלדת בעברית
אם לא - אתם מכירים עורך-דין טוב?

לצערי אני מגיבה עכשיו, ובעברית.

זמן ההמראה נכון לעכשיו הוא 23:30, לא סופי. מה עושים? כמובן שהבן הקטן שלי כבר ישן שנת ישרים, וכולי תקוה שהרכב השכור יחכה לנו בשדה בשעה המאוחרת בה נגיע (והשעה שם היא אחת יותר מפה). בנוסף התחיל לרדת כאן גשם מבול, מה שמעלה את רמת הדכאון.

גנגי

New member
שום עורכדין.

אתה לא מבין - אם זה צ'רטר החברה מכוסה מכל הצדדים ואין אפשרות לתבוע. קרה לנו פעם - חיכינו 16 שעות בנמל עם שתי ילדות קטנות שישנו על הרצפה מרוב ייאוש. גם נדפק לנו יום שלם מהטיול, גם הלך לילה ששילמנו עליו מראש במלון ויום שלם מהשכירות-רכב- וגם הגענו מבואסים לאללה.

גם אני שמעתי סיפורים כאלו

אך לשמחתי עד היום טרם יצא לי להתנסות באחד כזה, וטסתי כבר בהמון צ'רטרים. אז בינתיים אנסה לשמוח בחלקי שזה רק 7 שעות ולא 16, ואנחנו בבית ולא זרוקים בשדה על הרצפה. אבל אני לא באמת מצליחה לשמוח. נגיע לשם באמצע הלילה, יש לנו עוד כשעה נסיעה עד שנגיע למלון שהזמנו (וזה בהנחה שהרכב השכור לא יתיאש ויחכה כפי שנקבע). ומחר יש לנו יום נסיעה ארוך ומייגע. מה היה לי רע בבית, בסוכה?

mentorit

New member
ואם היית גר ברומניה מה היית עושה?

אני מה זה נעלבת שקוראים לי היסטרית. מאוד

למעלה