איזה קבוצה מגעילה היונייטד

rafi k

New member
איזה קבוצה מגעילה היונייטד

ניסיון ראשון וגם הוא בעזרת טעות בהגנה ויש להם שער ותמיד שיש שחקן פצוע הם אף פעם לא מוציאים את הכדור החוצה!

שחר .ו

New member
ה../images/Emo107.gif נובחים והשיירה עוברת..

שצ´לסי יגידו תודה לקודצ´יני שרק בזכותו הם לא קיבלו עוד 3 שערים במחצית השנייה.

englishfan

New member
../images/Emo45.gif אז המכביסטים ממנצ´סטר

שוב ניצחו בדקה ה90, אמנם הפעם זה היה נורא קשה, בכל זאת, לא כל יום זה וסט ברומיץ או בירמינגהאם.... עדיין יש תקווה לעולם החופשי בזכות ארסנל... ושחר-התגובה שלך עם ה
ממש מזכירה את עו"ד מזרחי שמעון... כנראה אין מה לעשות, יותר מדי שנים עם מנצ´סטר הופכים את הבנאדם למשהו מכביסטי...

שחר .ו

New member
התגובות האלה פאתטיות..

ליונייטד אין שום יתרון ספורטיבי\לא ספורטיבי על לוזרפול. זה שהם ווינרים לא הופך אותם למכבי שזוכים בנצחונות בגלל חוסר שיוויוניות. מכביסט משתחצן עוד לפניי הניצחון, אני לא רואה סיבה שלא להתפארב ניצחון אחריי המשחק נגמר (ובצורה הנהדרת שזה קרה). אני באמת מבין את התסכול והקנאה וכל שנותר לי זה לאחל לך בהצלחה כי המצב שלכם באמת מעורר רחמים.

englishfan

New member
מכביסט אמיתי ממציא משחקי מלים

על הלוזריות של קבוצות שהוא לא אוהב....

ARIBBA ASHKENAZ

New member
אני באמת מאחל לכם(ולנו) שתהיה לכם

קבוצת
טובה שתוכלו להוות יריב והגיע הזמן שמר פירסומאי יחליט להשקיע באימפרית הכדורסל מאוסישקין

englishfan

New member
בסדר, אצלי יש לך הסברים:

אני מקנא, אני אוהד של לוזרפול וכו, וכו,... אבל תשים לב שיש כאן עוד כמה מתעבי מנצ´ יונ´ שאין להם אינטרס מיוחד בליגה האנגלית כמוני.... אז מה הסיבה שלהם לדעתך?....הרי הם לא לוזרים קנאים כמוני

שחר .ו

New member
../images/Emo52.gif אבל זה לא ממש מעניין אותי..

אף פעם לא אהדתי קבוצה לפי מידת האהבה\שנאה אליה. בתור אוהד של אחת הקבוצות השנואות בישראל, אני גם לא מבין מאיפה הבאת את השאלה הזו.

muzza

New member
מנצ´סטר- לבושתי זה מקסים אותי

במנצ´סטר יונייטד מבינים מה שהוייה לא יבין לעולם- כדורגל זה שואו, שואו עם ערך מוסף, אבל שואו. על ההבנה הפשוטה הזו אני מעריך אותם, ואת ווסט האם או ארסנל של וונגר שנותנות תמורה למחירי הכרטיסים המטורפים. אצל מנצ´סטר יונייטד אין כדורגל הגנתי, מאבק חסר פשרות על איזה 1-0 קטן, ומשעמם, רק הנאה וכדורגל שוטף, וכפי שאני טוען שנים- זה גם כדורגל מנצח.

למעלה