איזה פרק יפה היה

shanyz

New member
איזה פרק יפה היה../images/Emo9.gif../images/Emo23.gif

נכון פרק טוב? איזה יופי איך שזינה נלחמת בכולם לבד

shanyz

New member
תגידו מה לדעתכן יותר יפה../images/Emo70.gif

מה יותר מתאים לה, איפה היא יותר יפה.. בימין או בשמאל? אני חושבת שבשמאל..! ככה היא הכייי יפה

shiri_b

New member
מממ בחירה קשה

מדהימה בשניהם. אבל כן בשמאל היא יפה יותר.

shanyz

New member
סליחה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gifהתכוונתי לימין!!!!!!!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח בושה וחרפה לי! בימין היא פי אלף יותר יפה

shiri_b

New member
עכשיו גם בצדדים את מתבלבלת?

אממ אני לא מסכימה איתך אני דוקא יותר אוהבת את התספורת שלה עכשיו היא יותר... לא יודעת נותנת אור לפנים שלה והיא נראת הרבה יותר שמחה.

shanyz

New member
באמת? דווקא לדעתי..

התמונה משמאל, כאילו היותר חדשה די מבגרת אותה כזה... ומטשטשת את הקווים היפים והברורים של הפנים שלה
בעוד שעם שיער שחור זה מדגיש את העיניים הכחולות שלה!
זו דעתי לפחות

niv_204

New member
שני, בצד ימי היא זינה, בצד שמאל

היא דודה רוחמה.. סליחה, התבלבלתי, דודה קייטלין מטרזן.. התספורת הקצרה דווקא יותא מוצאת חן בעיני מהביניים. היא שובבה כזאת וקצת שוברת את צורת הלבוש הדודתית (אבל היפה, המושקעת והקלאסית) שהיא לובשת בטרזן!

shanyz

New member
מממממממממ

זה לא משנה כל כך באיזו תוכנית היא, זינה או טרזן בכלליות מה יותר יפה לה כשהשיער שלה שחור ארוך או קצר וחום בהיר כזה.. טוב בכל אופן כל אחד ודעתו שלו
שזה מה שרציני לדעת..את דעתכן...

shiri_b

New member
כן, כל אחד ודעתו

מאוד מתאימה לה התספורת העכשווית שלה. קצר ובהיר, לא יודעת בתמונות האחרונות היא נראת ממש יותר שמחה. שהיא הייתה בשחור היא זינה (לא שזה רע) ועכשיו היא יותר לוסי.

*neta*

New member
אוקי קיימות מספר אפשרויות:

א) יכול להיות שאת לא תומכת שלכולנו דעות שונות. ב) יכול להיות שאת נגעלת מהמחשבה שלכולנו דעות שונות. ג) יכול להיות שדעתה של שירי מעוררת בך בחילה, ולכן שהגבת ככה הראת לנו עד כמה את בוגרת (כשלא מסכימים עם מישהו, ישנן דרכים אחרות להראות את זה, מה גם שעל טעם ועל ריח-אין על מה להתווכח). ד) ייתכן, שהתבלבלת באימוטיקון.

gabrielle

New member
כמו שאמרת-

על טעם וריח אין מה להתווכח- ולכן לא התווכחתי. אל תשפטי אם אני בוגרת או לא נטע, באמת שזה לא כדאי... ולא, לא התבלבלתי באימוטיקון ( והרי ידעת את זה כבר ), והסיבה ששמתי אותו היא אף אחת מהאפשריות שלך. מופתעת? אני בטוחה שלא... נסיון להתחכם?

*neta*

New member
תראו מי שמדבר ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

*זינה*

New member
דודה רוחמה../images/Emo6.gif

LOL מממ אני לא החלטתי עדיין... ז"א בדיוק היום חשבתי על זה ו... לא יודעת. כשתהיה לי תשובה ברורה אני אחזור...

למעלה