איזה פריסה כדאי לעשות

h i l u l i

New member
איזה פריסה כדאי לעשות../images/Emo35.gif

המצב - התלבטות קשה בנוגע לקשר זוגי מהעבר. אני רוצה לראות מהפריסה מה כדאי לשואל לעשות (מה התפקיד שלו כרגע ברמת הפעולה או התגובה)לטובתו העליונה. מה יש לצפות מהצד השני שיעשה. מה הפוטנציאל לחידוש הקשר ועתיד קרוב. האם הייתם מוציאים לכל עמדה קלף, האם בסדר מסוים, האם פריסה אינטואטיבית אשמח לקבל רעיונות...ותודה.

h i l u l i

New member
פריסה מצויינת אבל איך את מבחינה

מתוך העמדות של מה חוסם ומה עוזר למי מבין השניים מתיחסים הקלפים. האם הם תמיד מתיחסים לשואל או שאולי כדאי להוסיף עוד שני קלפים שיבהירו את דרך הפעולה או אי הפעולה הממולצת לשואל. מה את אומרת?

טורנדו1

New member
לדעתי.... ../images/Emo22.gif

אין צורך להוסיף קלפים, מפני שהפריסה והעמדות די ברורות. תנסי להיכנס אליה ולהבין, ואם תרצי תעלי את הפריסה ב"שואלים" ונשמח לפרש לך אותה.

h i l u l i

New member
אני מנסה ואשמח לעזרה בפרוש../images/Emo23.gif

מערכת היחסים בעבר - 4 מטבעות קשר בו כל אחד מבני הזוג שמר בקנאות על עמדותיו ולא היתה נכונות להיפתח ולקבל באמת אחד את השני. איפה אתה עכשיו - 7 מטות השואל חש שעליו להגן על עמדותיו,רצונותיו וערכיו בכל מחיר על מנת להשיג את הקשר כפי שהוא רואה אותו כנכון. איפה הוא - 7 גביעים מבולבל, מפחד לקחת החלטה שלא ברור לו מה יצא ממנה. מה רגשותיך כלפי חידוש הקשר - 9 גביעים מאוד רוצה ומרגיש שזה יגרום לו אושר ומה שחיכה לו זמן רב. מעדיף לחכות שהצד השני יעשה את הצעד. מה רגשותיו - 6 מטות נראה שאכן הוא מתכוון לעשות את הצעד , אולי הוא מרגיש שהפעם תהיה הצלחה או שמאוד חשוב לו שזה יצליח. מי או מה חוסם - אס חרבות אממ..
מי או מה יכול לעזור - נער המטות כאן יש לי חוסר בהירות באשר להתיחסות הקלף למי הוא מופנה לשואל או לצד השני כנ"ל במה חוסם.

h i l u l i

New member
אופס..שכחתי את שאר הקלפים שיצאו|טמב

מה אתה צריך לדעת לגבי האפשרות לחידוש - 10 גביעים שזה יביא אושר ושמחה ואהבה
האם החידוש הוא אפשרות ממשית - הכהן כן
ואפילו מיסוד הקשר.

טורנדו1

New member
כל הכבוד ../images/Emo45.gif

פירוש יפה, ובקשר למי מה חוסם - אס החרבות: זו ההחלטה והתפנית שמישהו מכם צריך לעשות ולא עושה. למי אתם מחכים? טוב, ניראה לי שזו תהיה את. בהצלחה.

h i l u l i

New member
תודה../images/Emo9.gif

ולמי/למה מתיחס נער המטות כהמלצה לדעתך?

נועָה

New member
../images/Emo119.gif הילולי,

אני קצת מסכימה איתך, אולי צריך להרחיב מעט את הפריסה, כדי לדעת את החסימה והעזרה אצל כל צד. במקרה שלך שכבר עשית את הפריסה, אולי הייתי מבקשת הבהרה. שואלת בפריסה אינטואיטיבית למי שייך הקלף.

h i l u l i

New member
תודה על העצה, אני כבר עשיתי בהמשך

פריסה של מצב עצה ותוצאה, למרות שבהחלט ניתן לשאול האם לשואל כדאי לפעול ולהוציא קלף נוסף של הבהרה.

batgalim

New member
מי או מה יכול לעזור...

4 מטבעות תאר את מערכת היחסים בעבר, וכפי שציינת - עמדות נוקשות ללא נכונות להפתח...שמרנות מסויימת של מערכת יחסים והייתי אף אומרת זוגיות שהפכה לדבר מובן מאליו.. והשגרה היא זו שבסופו של דבר המיתה את הרומנטיקה. נער המטות לעומת זאת קורא לכם לשנות, להפוך את הזוגיות ביניכם למשהו מרתק, רומנטי ונועז, ללכת עם כל הלב והנשמה ולא לפחד להפוך את האהבה להרפתקה קסומה... הפסיקו להיות כל כך שמרנים, קפדניים ודקדניים על כל פרט, פשוט תזרמו עם היופי שברומנטיקה... צאו יחד למסע, לטיול, שפרו את הזוגיות...

למעלה