איזה פורמט הכי טוב ?

איזה פורמט הכי טוב ?

קיבלתי סרט של אירוע על פורמט DVD ומשום מה הפורמט לא עולה אצלי בDVD הסרט לא קופץ לרצועות , לפעמים נתקע . הצלם שצילם את האירוע טוען כי הוא המיר לפורמט הכי טוב ( DVD-R) ומכיוון שיש לי DVD פשוט אז בגלל זה לא עולה הסרט ולכן כדאי לי להשקיע בDVD יותר משובח ( דבר שאני לא הולך לעשות ) . אני רוצה לבקש ממנו שימיר את הסרט לפורמט אחר שהDVD כן תומך אך איני יודע מהו הפורמט הכי טוב מביניהם וכאן אני מבקש את עזרתכם :: DVD, DVD-AUDIO, DVD-RAM, VCD, CVD, CD ROM, DVD-RW. DVD-ROM. CD-G, CD-R , DIVX VIDEO DISC, CDV. PHOTOCD אלו כל הפורמטים שהדגם תומך בהם --- (דגם יונדאיdvr-630 מדיוטי פרי) אם כך מהו הפורמט הכי טוב שכדאי לי לבקש מהצלם להמיר וזאת על מנת שאוכל לראות טוב את הסרט ?

kkdd

New member
טוב.... תקשיב.

אם יש לך כונן DVD במחשב אז תוכל לעשות את זה בעצמך לפי המאמרים שיש בפורום שלנו. לנגן שלך תוכל להמיר אותו ל DIVX בתנאי שהצלם שלך יעשה עבודה טובה ומקצועית! כי הוא יכול לאבד המון מאיכות התמונה אם הוא לא יעשה את זה כמו שצריך. (ואז תוכל לצפות בו בכל מחשב בסי די רום רגיל בתנאי שמותן במחשב קידוד של DIVX שניתן להורדה בחינם) אם אתה רוצה שגם שאר קרובי המשפחה שלך יוכלו לראות את הסרט ב DVD שלהם אז שימיר אותו ל SVCD זה ענה על התשובה?

kkdd

New member
SVCD יותר איכותי מ VCD

תגיד לו שיקודד את הסרט ב בייטריט גבוהה. זה יקח לך לפחות שני דיסקים, אבל זה שווה את זה.

למעלה