איזה סיפוק

איזה סיפוק

כרגע חזרתי מטוייס אר אס עמוסה בשקיות מלאות מתנות עטופות חיוך מרוח על פני ואני ממלמלת BIG MISTAKE BIG MISTAKE לא כל כך רלוונטי אבל תמיד כשאני עמוסה בשקיות עם קניות אני נזכרת (ג'ול הבאתי גם לך כמה שקיות גדולות כאלה.....חחחחח) אני רק מחכה לראות את הילדים קורעים את העטיפות....... איזה כיףףףףףףףףף שב"ש

noati

New member
זה אכן

סיפוק לב רחב יש לך קלאודיה

או, טוב שהגעת

בדיוק היום חשבתי עליך רציתי להציע לך משהו ביקשת שאלמד אותך לחזר אחרי מי שלא בעלך ואני חשבתי לעצמי כמה דברים: (כן עופיון - ממש חשבתי.....חחחחח) א. אף פעם לא יוצא לי לממש את הידע ב. הלימוד הכי טוב זה במעשי ולא בתיאוריה ג. מה אני יכולה לעשות למען חברה? ובעקבות כל התהיות האלה הגעתי להצעה הזאת: את תסמני לי את האוביקט אני אחזר אחריו בשבילך ככה יצאתי בסדר פעמים- 1. חיזרתי בשבילך (לי אסור) 2. עזרתי לך נראה לי שגם זה יתן לי המון סיפוק....... רק הבעיה שאין אחריות הצלחה לא מובטחת חיזור גורלי.....חחחחחחח

noati

New member
יווווווו

איזו חברה נפלאה את... לסמן לך ת'אובייקט כאן או במסר את תצאי בסדר...תקבלי סיפוק רק מהעזרה... ואני אדאג להצלחה
מי רוצה חיזור גורלי השתגעתתתתת איך אברח אם ימאס לי
:)))9

TOO LATE

בסיבוב הבא הפעם הקצין וג'נטלמן שלי עזר לי ו...בד"כ מי שעוזר לסחוב שקיות זה אותו אחד שמשלם עליהן...חחחחחח ד.א. האם הוירוס הזה שעבר מהפורום לתיבת המסרים הגיע גם לסלקום?

למעלה