איזה נוכלים יש במדינה הזאת צמשהו סי

איזה נוכלים יש במדינה הזאת צמשהו סי

פור שקרא לי נסעתי לעמקים לרכוש טויוטה 98 באחד המגרשים בעיר בקיצער הגעתי למגרש ראיתי את האוטו נראה טוב מבחוץ וגם מביפנים אמרתי לו אני רוצה לעשות בדיקה אז הוא אומר לי אחי לא כדאי לך חבל על הכסף זה אחלה אוטו והוא מנסה לשכנע אותי למה לא לעשות בדיקה בקיצער החלטתי שאני עושה בדיקה ויהי מה אנחנו מגיעים לבדיקה ותוצאות הבדיקה נוראיות האוטו אחרי תאונה (למרות שהנוכל נשבע לי שהאוטו בלי תאונות) והדף של הבדיקה מלא כולו בבעיות אמרתי להם תתביישו לכם ירמאים ונוכלים ככה להטריח בן אדם סתם מהצפון הרחוק בושה וחרפה אמרתי להם אם ההייתם אומרים לי בטלפון שהאוטו אחרי תאונה ההייתי אומר לכם כל טוב.גם הפסדתי כסף נסיעות גם שילמתי בדיקה וגם חזרתי בלי האוטו ידע הציבור ויזהר

אז ככה:

*צ`מעו*שקרה*מבפנים(/tapuzforum/images/Emo32.gif/tapuzforum/images/Emo6.gif:/tapuzforum/images/Emo245.gifל/tapuzforum/images/Emo222.gif/tapuzforum/images/Emo201.gifיסורים מכ/tapuzforum/images/Emo80.gifים)

פתחתי את ה/tapuzforum/images/Emo93.gifה בעקבות

ת/tapuzforum/images/Emo131.gifמידתי הנאמנה מיטל/tapuzforum/images/Emo7.gif/tapuzforum/images/Emo16.gif

דרוmי

New member
לכן פעם הבאה

לא מתקרבים למגרש.מכניסים את הרכב למוסך שאתה מכיר.יעלו את הרכב על הליפט ויראו אם יש שאסי

סילה 120

New member
אם המוכר לא מתחייב בבדיקה.

זה כבר סיבה לחשוד.לכן לא קונים רכב בלי שהמוכר מתחייב בבדיקה.

למעלה