איזה מרגיז

רjת

Member
שלחתי היום הודעה לידיד משפחה לכבוד יום הולדתו, והוא לא ענה לי וזאת לא פעם ראשונה שהוא עושה לי את זה. הוא ממש התרחק ממני מאז הצבא. היינו בקשר טוב לפני כן. הייתי יושנת אצלו בחדר בחופשים מהבית ספר(לא היה בנינו קטע מיני או רומנטי). ואחרי שסיימתי תיכון נסעתי איתו ועם משפחתו לאילת וחלקנו חדר. מתגעגעת לתקופה הזאת. כיום הוא שונה, יותר רציני, כנראה הצבא עשה לו משהו. קניתי לו לפני שנה ספל מוקדש לו לכבוד יום הולדתו ובגלל הקורונה לא יכלתי לתת לו. כל כך עצוב לי המצב ביננו. אחרי כל מה שעברנו יחד בתקופת הילדות והנעורים. יש לי אותו בפייסבוק אבל לא דיברנו שם ולא נראה לי שהיה עונה לי אם הוא לא עונה לי בווטצאפ. אפילו לאיחוליי ליום ההולדת הוא התעלם.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
שלחתי היום הודעה לידיד משפחה לכבוד יום הולדתו, והוא לא ענה לי וזאת לא פעם ראשונה שהוא עושה לי את זה. הוא ממש התרחק ממני מאז הצבא. היינו בקשר טוב לפני כן. הייתי יושנת אצלו בחדר בחופשים מהבית ספר(לא היה בנינו קטע מיני או רומנטי). ואחרי שסיימתי תיכון נסעתי איתו ועם משפחתו לאילת וחלקנו חדר. מתגעגעת לתקופה הזאת. כיום הוא שונה, יותר רציני, כנראה הצבא עשה לו משהו. קניתי לו לפני שנה ספל מוקדש לו לכבוד יום הולדתו ובגלל הקורונה לא יכלתי לתת לו. כל כך עצוב לי המצב ביננו. אחרי כל מה שעברנו יחד בתקופת הילדות והנעורים. יש לי אותו בפייסבוק אבל לא דיברנו שם ולא נראה לי שהיה עונה לי אם הוא לא עונה לי בווטצאפ. אפילו לאיחוליי ליום ההולדת הוא התעלם.
היי יקירה,
נשמע מדבריך הגעגוע לאותו חבר ילדות, ואולי הרצון "להקפיא " את הזמן ולהשאיר את מערכת היחסים כפי שהייתה בנעורים ובסיום התיכון.
אבל המצב כנראה השתנה, אחרי הצבא הוא התבגר, יש לו אולי חברים חדשים ועיסוקים חדשים ועולם שלם שאת כבר לא מכירה ואינך חלק ממנו.
הגדרת אותו כידיד משפחה וככזה מה שקישר אתכם הוא הקשר בין ההורים, המשפחות ואחרי הצבא הוא כנראה יוצר קשרים משלו ואת עבורו ידידת משפחה מהילדות והנעורים-הוא המשיך הלאה.
נסי לקבל זאת כדרכו של עולם, חלק מתהליך ההתבגרות והרחבת מעגל המכרים והחברים.
שולחת לך חיבוק מרחוק ואיחולי לילה טוב,
מתנדבת סה"ר

אולי הוא כבר לא רוצה את הקשר. בכל מקרה, אם יש לך הזדמנות לדבר ולשוחח אתו נצלי אותה. תשאלי אותו בעדינות מה קרה, ודברי אתו על דברים מחייכם שמעניינים את שניכם. אולי הוא במצב רע.

למעלה