איזה מקצועות קשורים לאוטובוסים

מצב
הנושא נעול.

jazzz4u2

New member

אני לא רוצה לעצב אוטובוסים אבל אני רוצה לדעת איזה עוד מקצועות קשורים לתחום חוץ מלהיות נהג

jazzz4u2

New member
ראיתי באתר של אגד אנשים מתכננים

אני לא רוצה לעצב אוטובוסים אבל אני רוצה לדעת איזה עוד מקצועות קשורים לתחום חוץ מלהיות נהג
אוטובוסים ,וקובעים מה הצורה הכי נוחה לנהגים לנהוג, איך לאבטח אוטובוס בצורה הנוחה ביותר , אין נכה יכול להיכנס לאוטובוס ואני לא יודעת איך קוראים למקצוע הזה , זה מישהו שבודק את האוטובוס , בקיצור איך קוראים למקצוע הזה של האנשים שבודקים את היעילות של האוטובוס , אם מה שהמציאו אכן מתאים ונכון .. ואם יש מישהו מאגד שהולך ובודק מה קורה בעולם בתחום האוטובוסים ומציע אפשרויות לשיפור ?

מהנדס מכונות

אוטובוסים ,וקובעים מה הצורה הכי נוחה לנהגים לנהוג, איך לאבטח אוטובוס בצורה הנוחה ביותר , אין נכה יכול להיכנס לאוטובוס ואני לא יודעת איך קוראים למקצוע הזה , זה מישהו שבודק את האוטובוס , בקיצור איך קוראים למקצוע הזה של האנשים שבודקים את היעילות של האוטובוס , אם מה שהמציאו אכן מתאים ונכון .. ואם יש מישהו מאגד שהולך ובודק מה קורה בעולם בתחום האוטובוסים ומציע אפשרויות לשיפור ?
מהנדס מכונות

אמנון אלבז

New member
מנהל
המתכננים...

מהנדס מכונות
המתכננים...
באגד יש אגף מחקר ופיתוח. לאגף זה יש מחלקה שנקראת המחלקה הטכנית. במחלקה הטכנית יש מספר מהנדסים מהשורה הראשונה הקשורים לנושא מבנה האוטובוס, ביניית אוטובוס ותיחזוקו השוטף. בין המהנדסים יש מהנדס מרכב אשר באחריותו כל נושאי מבנה האוטובוס להוציא מערכות חשמל, מיזוג אויר, ואוטומכניקה. נוסף לאמור ישנה את המחלקה הכלכלית אשר מנתחת מחירי ועלויות ומגבשת את ההמלצות מסננת אותן וממליצה למזכירות האגודה כדאיות רכישה או שיפוץ. כל המעורבים מחויבים לתקן הישראלי בנושא כלי רכב, בדיקות מדעיות מתבצעות בטכניון. משרד הבטחון מערב את מהנדסיו בכלי רכב ממוגנים והקרטריונים מאוד מחמירים. מהנדסי המפעלים המייצרים שמחים על שיתוף הפעולה עם אגד משום הנסיון והמוניטין הרב שיש לאגד בקנה מידה בין לאומי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה