איזה מסכנות האוהדות

דיווויד

New member
איזה מסכנות האוהדות

הצד שלה: "הוא היה במצב רוח משונה במוצאי שבת. החלטתי ללכת לקניות עם החברות שלי, וקבענו להיפגש בערב בפאב. הרגשתי לא טוב כשאיחרתי לפגישה שלנו, אבל הוא לא אמר כלום. השיחה בינינו התנהלה בכבדות רבה, ולכן חשבתי שאולי כדאי שנלך למקום יותר אינטימי, כדי שנוכל לשוחח בפרטיות. הלכנו למסעדה חמודה, אבל הוא עדיין התנהג מוזר. ניסיתי לעודד את רוחו ושאלתי אם אני מרגיזה אותו או שזה משהו אחר, אבל הוא אמר שזו לא אני ולא הוסיף. לא השתכנעתי. בדרך הביתה, באוטו, אמרתי לו שאני אוהבת אותו נורא, אבל כשהגענו הביתה היתה לי הרגשה שהוא עומד לעזוב אותי. ניסיתי לדבר איתו עוד קצת, אבל הוא הדליק את הטלוויזיה וצפה במשחק כדורסל. אמרתי לו שאני הולכת לישון, והיה לי חבל מאוד. חצי שעה אחר כך הוא בא למיטה, ולהפתעתי, התעלסנו. הוא עדיין נראה לי שקוע במשהו, אז אחרי שגמרנו רציתי לשאול אותו מה קורה, אבל הוא נרדם ואני בכיתי עד שנרדמתי גם כן. אני כבר לא יודעת מה לעשות. אני באמת חושבת שיש לו מישהי אחרת". הצד שלו: "מכבי תל-אביב שוב הפסידו, אבל יצא לי זיון בכל זאת".

חחחחחחחחחחח

ואני חשבתי שרק אני מנתחת כל פסיק ופסיק.... אתה רואה נשם.............. זו לא רק אני............זה כל המין הנשי...

למעלה