איזה מילות מפתח כדאי לי להציב באתר שבניתי?

איזה מילות מפתח כדאי לי להציב באתר שבניתי?

שלום, בניתי אתר והוא יושב אצלי במחשב בבית.
אינני מעלה אותו כי טרם החלטתי איזה שם דומיין ינתן לרך הנולד.
האתר מעוצב, והתוכן כתוב לכל פרטיו ודקדוקיו. ברצוני לבחור בשם דומיין שמחד ישקף את תוכן האתר ומאידך יופיע במנוע החיפוש של "גוגל" ולא במקום ה 10000.
בקיצור, אני מחפש מילות מפתח.
ידוע לי שישנם אתרים ה "קוראים" את התוכן ו "ממליצים" על מילות מפתח.
ישנם אתרים בהם אני מציב מילה כלשהי והאתר מספק לי מידע אודות המילה, המכיל מידע סטטיסטי כדלקמן: כמה חיפשו את מילת המפתח שהצבתי וכמה אתרים קיימים ברשת שהמילה שהקלדתי היא בהם מילת מפתח.
אינני מכיר כתובות של אתרים כאלה. אני מכיר אתר אחד: tinyurl כמדומני שעושה משהו דומה אך לגבי אתרים קיימים. אי אפשר להציב לו מילים או לתת לו לקרוא טקסט מהדיסק אצלי.
מישהו יוכל ליעץ לי (הפניה למדריך קיים או סתם "עצה ידידותית") כיצד לאתר את מילות המפתח לאתר שלי באופן שהן תופענה בשם האתר ובתוכן?
תודה

אני מניח שאתה מכוון לתנועה ממנועי חיפוש

יש שתי גישות:

1. אילו מילים הן המחופשות ביותר בכל חודש
2. אילו מילים מביאות את התנועה המדוייקת ביותר לאותו תחום

הגישה הראשונה אומרת שאם כולם מחפשים "אחסון אתרים" אז כדאי לבנות את אתר לאחסון אתרים כך שיכוון למילה הזו.

לפי הגישה השניה, יש עוד "זנב ארוך" של חיפושים קשורים כגון "אכסון אתרים", "שרת לאתרים", "אחסון אתרים בישראל" וכו' וכו'.
בתחרות על הצירוף המוביל (אחסון אתרים) יהיה קשה לנצח ואילו בתחרות על הזנב הארוך קל יותר והתנועה היא ממוקדת מאוד.

הכלי שאני משתמש בו הוא Google Adwords שהוא כלי הפרסום של גוגל. תוכל לפתוח שם חשבון בתוך זמן קצר ואז להשתמש בכלים שזמינים שם כדי לגלות מה אנשים מחפשים ובאיזה כמויות.

תודה tux

השתמשתי בהפניה שלך אך לא העמקתי מפאת חוסר זמן. אחפש עוד כלים בהתאם להמלצתך.
תודה

אתה מתכוון לזה

כלי מילות המפתח
http://www.youtube.com/watch?v=9cp6uh0vWko
סרטון הסבר קצר על הכלי.

דבר נוסף כך בחשבון שהוא לא מדויק.

שם הדומיין רצוי שיהיה בעל משמעות חשוב לבדוק את התרגום הנכון של המילה בעני גוגל

תודה לך עמית

הייתי מספיק בור לא לחפש ביוטיוב... יפה שהסבת את תשומת ליבי.
אם זה הערוץ שלך רכשת מנוי נוסף...

כלי נוסף וחינמי שהייתי ממליץ לך עליו

מדובר בכלי שיצא לפועל בשבועות האחרונים הוא כלי מילות המפתח של BING שמציג לך מיידע על תנועות ומילות מפתח
תוכל למצוא אותו בכתובת שפה: http://goo.gl/eKOyf
אותו תוכל למצוא תחת Dashboard>Diagnostics & Tools>Keyword Research

תודה exploter

חיפשתי אתונות ומצאתי מלוכה... קשת כה רחבה של אפשרויות למענה לשאלה ששאלתי (וכלל לא הייתי בטוח שמישהו יבין מה אני מחפש..) לבטח תמלא את הידע החסר אצלי .
תודה רבה !

למעלה