איזה מוזיקה טובה שמעתי היום

12אניהיא

New member
איזה מוזיקה טובה שמעתי היום

אבישי בן נתן פתח שידור עם המופע לזכרו של דיוניסיו שלוש וחצי שעות שאפילו רגע לא שיעמם עם מוזיקה טובה וזורמת... עם שדרן שמבין בחומר שהוא משדר יודע להציג כל זמר בשמו... בקיצור ענקקקקקקקקק אני קונה מניה ברדיו איליוס, מה איתכם?

12אניהיא

New member
אה וזה אפילו בלי

אף לא טיפה...

notis12

New member
נתוש מצטרף לדעתך

אגב איפו מוכרים מניות לרדיו איליוס
כעט כדאי וזול אח"כ המחירים יעלו ויהיה בלתי אפשרי לקנות..... אגב תמונה יפה צירפת ...... רק ספרי לחברה איפו ומתי צילמתי אותה ......... שבוע טוב לכוווווולם .

12אניהיא

New member
זה..... זה....

זו הכוסית שלי מאתמול בלילהבסילבר חיפהמי צילם????????מי ביים???????של מי היד??????

F a d i

New member
מה עם רמזים?

ובאמת הגיע הזמן שנפגש בסילבר או במקום אחר בסביבה מה אתם אומרים? שבוע טוב

F a d i

New member
נתוש,את יודעת שאם משאירים זאת עלי

אז זה יקרה עוד שנתיים

12אניהיא

New member
טוב נו פאדי נעזור לך

קבע תאריך למיפגש בצפון... נעשה ערב סגור לחברי הפורום בטברנה סלוניקי.. בכל יום שתרצו.

תגובה ליד . . . .

שבוע טוב חברים , מה המצב ??????????? אז לגבי אתמול ממש נהנתי עם ענת ושלמה . . . פשוט קרענו את העיר , היה אחלה בסילבר למרות שנהנתי אתמול הרבה יותר בטברנה סלוניקי גם מהאנשים ובייחוד מהאווירה . . . . שיהיה אחלה של שבוע , וחברה ניחוש של מי האצבע שמנענעת את האוזו ?????? שבוע טוב , עמירם

F a d i

New member
טברנה סלוניקי זה שבהדר?

לא לצחוק-באמת נתקלתי שם בטברנה,רק שאיני זוכר את שמה כרגע... ושמח לשמוע שנהניתם-כל הכבוד

אכן כן

אהלן פאדימו , מה המצב ????????????????????????? טברנה סלוניקי זה ברחוב יונה בהדר - חיפה , אומנם מקום קטן , אך האווירה שם ענקית . . . שבוע טוב , עמירם

F a d i

New member
וואלה הזכרון עדיין טוב ../images/Emo3.gif

אהלן עמירם הכל עשר איך אצלך? שבוע טוב איש

עלאק מנתקת

מה לא ברור ...... לנתק בבקשה !!!!!!!!!!!!!!! ועכשיו לפני שאני הולך למחוזי . . . .

למעלה