איזה מגניב : סרט לאמהות עם תינוקות

איזה מגניב : סרט לאמהות עם תינוקות

טוב, התחלתי לראות אודטה - חופשת לידה או לא חופשת לידה
ואיזה מגניב, התארחה דנה דבורין וסיפרה על יוזמה של הסינמה סיטי, סרטים בחינם לאמהות שבאות עם תינוקות. פלוס : משטחים להחתלה, יותר הפסקות, אורות חלשים, רמקולים עם פחות עוצמה, מקום לעגלות. ואחלה סרטים, לדוגמא : סוף העולם שמאלה וכו'. ההקרנה הראשונה היתה אתמול - ודווחו שאחרי רבע שעה כל התינוקות נרדמו...
מיכל תתכונני
טו יוצאים עם הילדים לסרט...
נכון שזה סטראט-אפ?

jif

New member
ראיתי את הכתבה אתמול בחדשות

לא היה נראה שהתינוקות נרדמו, אלא להיפך. הרמקולים העירו אותם.

לא ממש אבל עדיין גיוון ../images/Emo8.gif

האמהות רובן טענו שהיה רעש והילדים לא אהבו את הסרט והרעש, אבל הרעיון מקסים ומקורי. תלכו ותהנו.

כשראיתי את הכותבת אמרתי לעצמי

יופי! רואים שהיא ילדה... היא התחילה לראות אודטה... אני לא יודעת מה אני אעשה כשהחופשה תיגמר, לא יהיה לי זמן לראות אחה"צ... טוב! את סוף העולם שמאלה ראיתי כבר (סרט נפלא), אז אנחנו צריכות להזמין כרטיסים ל 5.1. אני אנסה לבדוק מה הטלפון שממנו מזמינים. את לא מבריזה לי!!!!! (אסף חייב להכיר את שירה...)

fanyoni

New member
אני אלווה לך

לחצי שעה את בתי ונראה איזה חשק זה יעשה לך..

אמאורית

New member
רעיון מבורך! חיכיתי שמישהו ירים את

הכפפה בעניין הזה! כל הכבוד לסינמה סיטי - והאמת בהתחשב בכמות הקולנועים שם, זה ממש עניין פשוט לביצוע עבורם!

אם הייתי רואה שזרקת אותה

הייתי מרים- אבל מה הטעם לחכות שירימו כפפה שמישהי אחרת זרקה? זה לא כיף בכלל, לא?

אמאורית

New member
אני חשבתי על זה מזמן...

אבל היו אחרים שעשו את זה לפני... פעם היה כאן מישהו שלא נתנו לא להכנס עם התינוק לסרט ורצו תשלום של כרטיס... משהו כזה לא זוכרת... בקיצור כבר אז חשבתי שצריך לעשות משהו כזה, והיה מתישהוא קישור לאיזה כתבה שעושים את זה בארה"ב... כך שאני לא ממש אחראית על הכפפה הזו.

וואלה- זוכר גם את הסיפור....

אז איך אפשר לבוא בתולונות שלא מרימים כפפות אם לא זורקים אותן? את חייבת לסמוך עלינו שנרים אותה- אחרת לעולם לא תדעי!!!

אמאורית

New member
אתה יודע כל הזמן לזרוק דברים...

נראה לי מסוכן... סתם סתם... טוב בפעם הבאה דוראורןסל.

הילהל

New member
אחרי הסרט - לכו להצטלם!

או לפחות לפתח סרטים. למה? כי אח שלי עובד בחנות הצילום בסינמה סיטי והוא חמוד ונפלא. אולי למישהי מכן יש איזו אחות פנויה לשדך לו....

למעלה