איזה כיף ששירן ונופר השלימו...ידעתי שהן ישלימ

אוריאן37

New member
איזה כיף ששירן ונופר השלימו...ידעתי שהן ישלימ

ישלימו....כבר חברות עמיר חשבה לחגוג על זה שיש פירוק בצד השני.....אבל ההבדל היחידי בין שתי הקבוצות שהקבוצלה של התאומות,נופר ויגאל מבוססת על חברות אמתית בניגוד לחבורת הזבל בהנגתו של עמיר וסגנו ליעוז שמהבוקר לא מפסיק לחפור על יגאל וכל דקה מזכיר שאין לו שום דבר נגדו הוא כזה פאטת הבן אדם הזה יותר גרוע מבחורה כל היום הוא רק מרכל על התאומות ונופר ואומר שהן חמודות מרכל על יגאל אבל אין לו כלום נגדו... כמה אדיוט בן אדם יכול להיות...כניראה שלא סתם אבא שלו כינה אותו אדיוט כי הוא אכן כזה...ודרך אגגב אני לא התפלא עם חצימהסיפורים שלו על עולם הסדנטאפ סתפ בדייה וסיפורי מעשייה שהוא מכור לעצמו...מה זה משנה העיקר שנופר פקחה את ענייה לגבי עמיר והיא ושירן השלימו שזה הכי חשוב....

שמחתי מאוד ושנופר קלטה על עמיר השתלטן, אני

דואאגת שהתאומות פתאום מחבבות את עמיר ומאמינות שהוא באמת נחמד. ליעוז מהתחלה לא אהבתי אותו, מתלהם מדבר בגסות, רכלן וגיבור על אנשים שלא עשו לו כלום.

אוריאן37

New member
האמת שלא ניראה לי שהן קונות את המשחק העלוב

של עמיר...כמה שכולם פה ממהרים לשפוט אותן ..ולהגיד עליהן שהן טיפשות....אז זה ממש לא נכון הן בין היחדות שמהתחלה קלטו את עמיר עכישיו ניראה שהן פשוט משחקות את המשחק שלו..זה שהן נאיביות זה לא אומר שהן טיפשות וזה שהן תמימות זה לא אומר שהן פראייריות היום זה הוכח ...שירן יותר עובדת עם הלב ומנעת מהרגש ולא דופקת חשבון לאף אחד...רינת גם פועלת מהלב אבל היא יותר מנועת מההגיון

למעלה