איזה כיף לי - אני ראשונה

pomelit

New member
איזה כיף לי - אני ראשונה

את מדברת בהודעת המנהלת על ההבדל בין תקשור להתחברות, ובאותו עניין אני רוצה לשאול משהו. מתי בעצם אני "מחוברת" (ואני לא מתכוונת לחיבור לאינטרנט...
). במילים אחרות: איך יודע אדם אם הוא מחובר?

ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

שלום לך ולשאלתך- מתי תזהי שאת מחוברת אז ככה כשתרגישי שאת יודעת דברים לפני שהם קורים- כשאת רגישה לצרכי הזולת- ומרגישה את שהם מרגישים- כשאת יכולה ליצור מציאות חדשה כשאת מרגישה את הצורך להיזדכך מבפנים- כשאת מקבלת מסרים ואינך יודעת מאיפה את יודעת את שיודעת-כשהתחלת בתהליך מודעות- כשלמדת רייקי ויצרת חיבור עם האני הגבוה שלך- כשאת מרגישה מעודנת פי כמה משהיית פעם- כשאת לא ישנה טוב או מספיק ועדיין יש לך כוחות שאינך מבינה מאיפה שאבת אותם- כשאת רואה תמונות או כתוביות בעיני רוחך בעירות או לפני הירדמך- כשאת מרגישה שאת לא לבד- לפעמים ממש כאילו ורואה דברים שזזים בסביבתך- אל פחד- את מחוברת ובגדול- ועצתי לך לרכוש כילים להעצים את היכולות הללו- נשמתך באה איתם לגלגל הזה לעזור לאחרים וזה יעוד- התחברי למודעות אישית- התפתחות רוחנית וחשיבה חיובית- ומכך תוכלי לתפקד כישות אור בגוף חומר- תוכלי לעזור לעצמך ולאחרים במסרים ובריפוי-- הרשי לי לאחל לך דרך אור ברוכה בחיבור למדריך עליון- הגדילי את יכולותיך- ותמיד זיכרי - אל פחד- הפחד חוסם- והוא בא רק מחוסר ידיעה- המשיכי לזרום- לימדי והעצימי- זכית- תודה על שאלתך- ותודה שפנית לפורום שלנו בכבוד רב המשך מאושר ומואר אלינורה אביגיל שורץ

למעלה