איזה כיף לגלות עוד פורום מגניב...

artishock19

New member
איזה כיף לגלות עוד פורום מגניב...

שוטטתי לי קצת בפורומים של תפוז ובמקרה שמתי לפורום הזה... נראה לי מעניין והחלטתי להיכנס - די משרת את האינטרסים במצב שלי... קצת עליי: אני בן 21 (לפני חודש הייתה לי יומולדת - ככה שהשנה רק התחילה) מאז שאני זוכר את עצמי תמיד הייתי לבד כזה - אני די סבבה בחברה של אנשים אבל כשאני חוזר הביתה אני הופך להיות לבד ואין לי כמעט חברים... אני שונא את המצב שאני נמצא בו ומת לשנות אותו אבל יש בי מעין "עצלנות חברתית" כמו שאתמול חבר שלי הצליח להגדיר... אני קצת מתקשה לקום ולעשות עם המצב הזה משהו... כרגע היא תקופת חגים ויש לי קצת חופש מהצבא העניין הוא שלא ניצלתי את הזמן ורוב רובו פשוט ישבתי בבית בחוסר מעש אני מת לשנות את המצב הזה - אבל אני לא רואה דרך ומוטיבציה בעצמי לשנות את המצב - אני לא רואה דרך שבא אני יכיר אנשים חדשים - אני מבין שאם אני אשב בבית אני בטוח לא יכיר אף אחד חדש ודבר בחיים שלי לא ישתנה אני פשוט נורא מבואס מהמצב כי הזמן עובר ממש ממש מהר ואני כבר בן 21 והשנה אני אשתחרר מהצבא - מה שאומר שעברו עוד שלוש שנים ועוד פרק בחיים שלי עומד להיגמר אבל שום דבר לא השתנה בעצם... ולא ראיתי כלום בחיים שלי אשמח לסיפורים אישיים של אנשים שהרגישו אותה הרגשה ויצאו מזה ואולי סתם עצות מאנשים ... תודה

shirley84

New member
ברוך הבא ../images/Emo24.gif

קודם כל, את הצעד הראשון עשית. החלטת לעשות שינוי. קבל חיזוק חיובי
אני ממליצה לך לקרוא את המאמרים של הפורום ולהכנס לאתר של מנהלת הפורום: http://www.myear.co.il/ באתר הנ"ל מפורטת התוכנית לשינוי. הפורום מיועד בעיקר כדי שנוכל לדבר על התוכנית הזו, איך אנחנו מתקדמים בה, במה אנחנו מתקשים וכו'. חוץ מזה בפורום יש לפחות כמה אנשים במצב שהוא דומה לשלך. אני בטוחה שתוכל להשתלב כאן בהצלחה ולהניב תוצאות. המון בהצלחה

למעלה