איזה יופי איזה יופי

איזה יופי איזה יופי

עברה המתכונת כולם נכשלו, נו טוב לא כולם, חלק נכשלו, נו לא לא חלק, אני נכשלתי. מממ לא משנה העיקר שעבר ושאף אחד לא התאבד בדרך... אני מתרגשת שיש לי הכבוד לשאול ראשונה... נו אז איך הלך לכם?

תמונה אחת שווה אלף מילים

(אייקון של חרא)

DreamS_HunteR

New member
נופר היחידה, המבחן הלך לך כל כך

חרא? לא טוב? זיפט? מושט? בעעעעעעעע? ררררררררררר? גרררררררר??? עד כדי כך ??

יש פה משהו שלא הבנתי !

נופר היחידה זאת נופר זפרני??? וגם נופר אשת הברזל זאת נופר זפרני??? או שיש עוד נופר שאני לא יודע עליה????

יש פה משהו שאני לא הבנתי!

BeacH BoY המקורי מי אתה??? ולמה אין ל עליך ביקורות אתה לא רשום אצלי תסתובב... יופי ועכשיו תתכופף... ועכשיו תשים את זה על הראש! יופי אתה משוחרר! אם אתה לא יודע מי אני זה בגלל שאני בדך כלל מתחבאת מתחת לשולחן ועושה, כמו שאמרו חכמים ממני, קולות של שטיח. ואסיים במילות החוכמה: "קוראים לי יורם כהן, אני גר בבית ממול. לאישתי יש דלקת בבוהן ואתמול היא דרסה חתול. אז רציתי רק לשאול אותך אם אפשר... לקנות פה בול!" במיוחד בשבילך מתן בדקתי את ההודעה טוב טוב לשגיאות כתיב…

או קיי אז ככה.....

אדם, כן המבחן היה עד כדי כך גרוע!! ואמיר, אני נופר זפרני... נופר אשת הברזל הלא היא האחת והיחידה נופר קריב. וזהו...

יו איזה קשה אתה!!!

כיתה טיפולית שימו לב: נופר היחידה- נופר זפרני. נופר אשת הברזל- נופר קריב. עכשיו לשים מתחת ללשון ולמצוץ...

הבנתייייי בכלל ההודעה שלי מקודם היא

על ה"נאום" שנופר קריב רשמה , זה היה לפני שראיתי!! כי היא לא הזכירה את השם שלה שם! קאפיש???

למעלה