איזה יומולדת "שמח" לי היום..
ארוך

איזה יומולדת "שמח" לי היום..../images/Emo10.gifארוך

היום יש לי יומולדת 30 ובעלי היקר תכנן לי שבוע של כיף....
הכל התחיל ביום שישי האחרון כשהיינו בדרך לצאת לסופ"ש בספא(פעם ראשונה בלי אור) .אנחנו כבר בדרך לצאת ו...אור מתחיל להקיא! בתחלה חשבנו שהוא אכל משהו לא טוב ובדירבון אמא שלי יצאנו לדרך. מאוחר יותר התברר שהוא חטף וירוס של הקאות! סחבנו את הלילה בקושי ולמחרת חזרנו הכי מהר שאפשר עם טונות של יסורי מצפון(לא שהיינו יכולים לעשות משהו אם היינו בבית...אבל ההרגשה היתה על הפנים) בשבת בערב הוא התחיל גם לשלשל וביום ראשון- הדביק גם אותי!
ומאז שנינו יחד מוורסים כהוגן ללא שינוי ושיפור
(עשינו תורנות :מחליפה לו טיטול ורצה ל-00 וחוזרת לגלות הוא שוב מוצף..וחוזר חלילה כבר היום הרביעי) כשהיום תכננו בילוי עם המשפחה ,ארוחת בוקר עם עם החברה הכי טובה ומחר לצאת כולנו לבית מלון ובשישי לרקוד..בקיצור תכניות מכאן ועד להודעה חדשה. אתמול בערב בדרך הביתה - מישהו נכנס בבעלי מאחורה (בנוסף לכל הכיף) והעיף אותו למעקה הפרדה- הוא בילה חצי לילה בבה"ח וחזר עם כאבי ראש וגב נוראיים.(מזל שלפחות המכונית של העבודה ולא צריך לדאוג גם לה כי היא טוטל לוסט
) הבוקר כמובן אור השקים אותנו כבימים האחרונים ב:5:00 עם מיטה מוצפת בשילשול..וכבר החלפתי לו(כולל בגדים) 3 פעמים הבוקר... הבעל בטלפונים לראות מה הוא צריך לעשות (משטרה וכו')וכבר בדרך החוצה לסידורים.... מה אני אגיד לכם..היום רק התחיל והשבוע עוד לא נגמר ובינתיים המתנה הכי גדולה שקיבלתי היא את בעלי בחזרה
ואחרי שכבר כמעט איבדתי פעם את כל המשפחה בתאונה קטלנית זו באמת המתנה הכי גדולה שיכולתי לקבל
מקווה לטוב

אוף איזה בעסה

מקווה שתגרשו את כל הוירוסים כמה שיוצר מהר, הבנתי שהוירוס הזה עכשיו חוגג אצל הרבה ילדים
שיהיה לך מזל טוב לימולדת 30, ואני מקווה שתוכלי לחגוג אותו כמו שצריך אחרי שכולם יתאוששו.

tali2778

New member
../images/Emo24.gifאני מקווה ששניכם תרגישו טוב

והרבה הרבה מזל טוב

פיצוש 1

New member
המון המון מזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif

שתרגישו טוב, ושיעבור לכם במהרה ואל תדאגי בסוף אנחנו שוכחים כמה היה לנו נורא

קחי נשימה ארוכה.....

וברגע שמתפנה לך קצת זמן תקחי את הבעל והילד ותסעו לכמה ימי חופש באיזה מקום רחוק מהבית(אולי אילת בטיסה). קצת להתנתק ולהרגע. מה עוד אפשר להגיד? רק שתרגישו טוב ושהכול יתישר ויחזור לכדמותו.

lilend

New member
יואו,איזה בעסה!!!!

גם אני עברתי את הוירוס הזה בדיוק כשההורים של בעלי עשו מסיבת יומולדת שנה לבת שלי, אני שכבתי בבית עם הקאות ושלשולים והם חגגו לה, זה היה אחד הימים הכי מגעילים שעברתי. הוירוס המזעזע הזה תופס בכל הארץ, כל מי שאני מדברת איתו נדבק או שמכיר מישהו שנדבק. גועל נפש!!!! אין ספק, אגב שהכי מגעיל זה לעמוד עם בחילה נוראית ועוד להחליף טיטול עם שלשול...כשאני עברתי את זה בעלי פטר אותי מכל ההחלפות. החלמה מהירה, זה יקרה בימים הקרובים ואת תשובי לחגוג. מזל טוב!

כרמיון

New member
אוי ../images/Emo10.gif כמה מוכר

הבן שלי גם חטף את הוירוס הזה - נתנו בדיקת צואה וקיבלנו תשובה שזה ROTA. הרופאה שלי אמרה שזה יכול להימשך גם שבועיים-שלושה (!) (סליחה - לא רוצה לבאס אותך עוד יותר, אבל כדאי לבדוק ולהיערך להישארות ממושכת עם הילד. עצה קטנה שלי: אם יש סוג של טיטולים שאת יודעת שהוא הכי יעיל לבן שלך - לא לחסוך, תשתמשי עכשיו בסוג הזה ותחסכי כביסות. את היום הולדת תחגגי בעוד שבוע, שבועיים, שלושה - אבל בכל זאת תחגגי אותו בסטייל

תודה לכולן../images/Emo24.gif

ראיתי באמת את הכתבה ב-YNET והבעל קנה את התרופה שממולצת שם -כי אור מסרב לאכול אורז על כל סוגיו ורוצה רק מוצרי חלב או מטרנה חלבית (ניסיתי צמחית והוא נגעל ממנה) ובגלל כל הבלאן התחלנו לתת לו רק בבוקר -ולשמחתי הוא הסכים לשתות את זה בשאיפה שמשהו ישתפר... ממש מכה הוירוס הזה הכי באסה שלא יכולתי להגיע אתמול לבה"ח לראות מה קורה עם הבעל (אני לא במצב של יציאה מהבית בלי טיטולים
) ושלחתי את אבא שלי לודא שהוא אכן בסדר כמו שאמר בטלפון וגם היום הוא היה צריך ללכת לכל הסידורים לבד עם כאבי גב,צואר וראש מקווה לדוח על שיפור בקרוב

קודם כל המון ../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif../images/Emo168.gif|חיבוק

ומזלט"ים... הילדה הגדולה משנה קידומת.... שיהיה רק טוב לכולכם ותרגישו טוב, העיקר הבריאות כבר נאמר???.... תתאוששו ותפצו את עצמכם בגדול.

ועוד משהו ששמתי לב ששכחתי לציין...

שביום שני הודיעו לנו שאבא של בעלי יכנס בשבוע הבא לניתוח אמנם זה נחשב יחסית ללא מסובך-צינטור-הוא כבר עבר פעמיים... אבל יושב כמו עננה מלמעלה ולא ממש מוסיף למצב רוח סרטים מכל הכיוונים לא יכולה להתלונן שמשעמם-למרות שהייתי מחליפה ברגע בשיעמום

../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif מזל טוב בכל זאת ../images/Emo23.gif

אם צרות באות בשלשות, אז המכסה שלכם נגמרה... מקווה שתצליחי לחגוג אם לא היו אז מחר
תרגישו טוב

1ויוי

New member
אוףףףף איזה נאחס

תמיד צרות באות בשלשלות והוירוס שלשולים הקאות נמצא עכשו בכל מקום . מייאש קיווינו לראות את אור ביום שני העיקר שהיה לכם נס וכמובן
ליום הולדת עגול

קבלי ../images/Emo24.gif

הוירוס הזה זה באמת משהו נורא. לבן שלי היה לפני 3 שבועות ואני גם נדבקתי ממנו, זה נמשך יותר משבוע והיה פשוט נורא. אחרי זה שבוע הינו בסדר ואז הבן שלי נדבק בוירוס הזה שנית
(ואני עוד פעם נדבקתי ממנו). מזל שבפעם השניה זה עובר בצורה הרבה יותר קלה, אז זה נמשך "רק" 4 ימים והוא כמעט ולא הקיא הפעם וגם לי זה עבר ממש בקלות בפעם השניה. אז תהיו חזקים! זה עובר בסוף. הכי חשוב זה שבעלך בסדר!

../images/Emo24.gifאהובתי, בכל זאת מזל טוב

והמזל הכי גדול שלך בחיים (ואחת הסיבות שאני מתה עלייך) הוא שאת ת-מיד מצליחה לראות את הצד המלא של הכוס ואת האור בכל מצב. מאחלת לך בכל זאת יומולדת שמח, לכולכם רק בריאות (הכי חשוב!) וכמובן אושר ואהבה. נחגוג יחד בקרוב, למרות הכל. נשיקות מרחוק. אוהבת, אני.

למעלה