איזה יום מתיש

שרון123

New member
איזה יום מתיש../images/Emo67.gif

כבר כמה ימים שירדן לא במיטבה - חלשלושה, בקושי שומעת, מצוננת, נושמת בכבדות. אז אתמול ראיתי שזה לא עסק, והחלטתי לקחת אותה היום לאשפוז יום לבדיקות. מהבוקר קופ"ח התחילו להציק עם הט. 17 שלא רצו לתת, והסיוט נמשך בשניידר. חיכינו המון זמן עד שהרופא קיבל אותנו, ואז בדיקות דם והוא הפנה אותנו לאורטופד בגלל עקמת בגב, לצילום ריאות בגלל שהוא שמע רשרושים בנשימה, וכרגיל לסכרת. בכל מקום היה לחץ היסטרי היום ובכל מקום חיכינו המון זמן. ואני אהבלה שכמותי שכחתי לקחת לה את כל התרופות, כולל האינסולין, אז הייתי נורא בלחץ כל היום, ובנוסף הפסדנו חוג שהיינו אמורות ללכת בפעם הראשונה - חוג ללקויי ראיה שמצאתי סופסוף. אתמול בלילה היא לא נירדמה עד אחרי 12 בלילה, הבוקר שאלתי אותה למה היא לא נירדמה, אז היא אמרה שהיא חשבה מחשבות. שאלתי איזה מחשבות, אז היא ענתה שהיא חשבה שהלוואי שיהיו לה הרבה חברים, והלוואי שהיא תלך לעדי(החברה לשעבר שמתחמקת ממנה כבר כמה שבועות) אני מותשתתתתתתתתתתתתתתת

../images/Emo24.gifוואו.

ת'אמת לא יודעת מה להגיד לך אבל כואב לי כשאני שומעת את הנסיכות שאין להם חברות. חוץ מזה אתם תמיד מוזמנים. מה עם מה שדיברנו במסר, יום העצמאות חלף לא?

אמללי

New member
שרון ../images/Emo24.gif

איך ירדן מרגישה היום? יש לכם כבר תשובות מהבדיקות שעשיתם? איזה חוג מצאתם לליקויי ראיה? כל כך עצוב לשמוע את מה שירדן אמרה
... פשוט קורע לב
אני שולחת גם מסר

הי שרוני../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

החזיקו מעמד. כל כך קשה לשמוע את הדברים הללו. כל זמן שהם לא אומרים אותם אפשר לחשוב שאולי דברים עוברים מעליהם.... מצד שני טוב שיש להם איפה להוציא. אנחנו אמורים להיות מעיין ספוג שסופג וסופג וסופג.... לפעמים נדמה שהוא כבר ספוג עד תום. אני מקווה שתצליחי לסחוט אותו קצת, לאסוף כוחות ולהמשיך. את מוזמנת להתקשר. מיכל

שרון123

New member
ורק רוצה להוסיף

שלסיום היום המעצבן, שמעתי את החדשות, הלב נישבר
פשוט אין לי מילים. איך בכלל מתאוששים מדבר כזה??? לכל השואלות, הבדיקות יצאו בסדר באופן כללי. צילום ריאות יצא תקין, האורטופד אמר שלדעתו אין הרבה מה לעשות בקשר לעקמת בגב, אבל הפנו אותנו גם לפיזיוטרפיסטית שאולי תעזור. הבדיקות חזרו תקינות מלבד סידן שמאד מאד נמוך, נעלה קצת מינונים, ואנחנו אמורים לחזור לקראת סוף השבוע או תחילת שבוע הבא. הערב באו המורות של ירדן לביקור בית. היה ממש נחמד, ירדן מאד התרגשה וגם אנחנו שמחנו לפגוש אותן. יש לה צוות מורות ממש מדהימות, ומאד מאד אוהבות אותה.

גליה0

New member
שרון, יש לך ירדן מדהימה

מאוד עצוב לקרוא את מה שירדן אמרה מזל שיש לה למי לומר את זה, אומנם מאוד כואב הלב אבל היא משתפת מאוד יפה שהמורות שלה הגיעו לבקר. לא סיפרת על החוג שתלכו, מאוד מענין אותי. והחדשות, מה יש לומר, איומות סידרתי את הארון של תמר, ושומעת ברקע את כל ההתרחשיות וזה פשוט נורא

../images/Emo14.gif

אויש. ממש מתיש. כמה שאני שונאת את הימים האלו. את בטח ממש מרוקנת. מה שירדן אמרה ממש קרע לי את הלב. זה כל כך לא פייר שהיא צריכה להרגיש בדידות. מאיה

כואב כל-כך!!! ../images/Emo14.gif

נראה לי שהיו צריכים לרכז את כולנו ביישוב אחד. מין יישוב כזה של משפחות עם ילדים חולים. ככה לילדים היו הרבה חברים, כמה שרק ירצו עד שנמאס להם, והם היו מרגישים גם הרבה יותר טוב, לא? כי הרי הם נמצאים בחברת ילדים כמוהם, כל אחד ומחלתו הוא. אני מבינה את חוסר ההגיון והמציאותית המוחלטים שמאחורי הדרים שלי, והרי השאיפה שלנו היא לשלב את הילדים שלנו בחברה ה"רגילה" והבריאה, אבל לדעתי זה היה דווקא עושה להם טוב. שרון, אני לא יכולה לתאר לך איך נשבר לי הלב כשקראתי את מה שכתבת. כמובן שאוטומטית אני מעמידה את עצמי באותה סיטואציה בעוד כמה שנים וזה קורע אותי. אני פשוט לא יודעת מה להגיד. לא יודעת איך להתחיל אפילו. אני רק יכולה לשלוח לך חיבוק גדול גדול ולקוות שמחר יהיה יום טוב וקל יותר.

מיקגאפ

New member
אויש שרון ../images/Emo24.gif

אני מקווה שירדן מרגישה כבר יותר טוב. נורא כואב הלב על הדברים שירדן אמרה לך, אבל כמו שכתבו לפני טוב שהיא מרגישה שהיא יכולה לדבר ולשתף אותך במה שעובר עליה. אני מקווה שתמצא חברים בחוג החדש שמצאת. חוץ מזה, איך היא מתייחסת לילדים בכיתה שלה? אם זה ילדים שהיא מחבבת אולי המורות יכולות לעשות משהו כדי לקרב ביניהם ולעודד אותם להגיע אליכם? מקווה שהיום יהיה יום הרבה יותר טוב. תחזיקי מעמד,

amitre

New member
איזה יום !!

אוף, כל כך קשה עם כל הדאגות האלו וכל הבירוקרטיה, ולזכור הכל ולדאוג שהכל ילך חלק על כמה שניתן. כרגע הנושא החברתי לא רלוונטי לניצן, אבל אין לי ספק שזה יהיה מאד מאד קשה. ירדן כזו מקסימה ואמיצה, וזה ממש לא הוגן שהיא צריכה להתמודד גם עם קשיים מהסוג הזה. כהורים, אני חושבת שאפשר רק לעשות את מה שאת עושה - להקשיב ולנסות לשנות את המצב עד כמה שהוא בשליטתינו. זה כל כך עצוב שזה ממש קורע את הלב. החזיקי מעמד, שרון

למעלה