איזה יום היום. אני מתחילה לארוז.

איזה יום היום. אני מתחילה לארוז.

למי שלא זוכר/יודע ביום ראשון אנחנו טסים לאילת לשבוע למסיבת הבת מצווה של רותם. כל השבוע הולך להיות במתכונת רותם בוחרת בוקר ואחרי הצהריים מה עושים ובין לבין חוזרים למלון לנוח ולהיות בבריכה ולראות את הפעילויות שם. סך הכל הזמנתי מלון הכל כלול דלוקס אז אני רוצה בדיוק לראות מה זה הכל כלול דלוקס ויהיה לנו גם יום רביצה אחד מלא במלון לבחירת הילדה. אני ממש מחכה לזה. בעלי קנה מצלמה דיגיטלית חדשה ואנחנו כבר מתים לנסות אותה בצילומי חוץ כי בינתיים עשינו רק בה צילומי פנים.

אני ארוזה ותודה על הברכות.

הייה מאוד מעייף לארוז. ויהיה מעצבן לפרק אחרי החופשה. זה 2 דברים שאני שונאת כשנוסעים לחופשה ועוברים דירה.

mevav1

New member
מזל טוב לרותם החמודה ושתהנו באילת בשביל כולנו

תנוחו תהנו ותחזרו בשלום.

aniש

New member
חופשה נעימה../images/Emo70.gif../images/Emo42.gif

באזה מלון מדובר?

מגיק סאן רייז

ודיברתי עם קשרי אורחים ויארגנו לנו בלובי בערב הראשון יום הולדת עם צוות הבידור של המלון כולל עוגה וזיקוקים וכל מה שהם עושים. אני לא יודעת אם אני אצליח לשמור את ההפתעה הזו בבטן עד יום ראשון בערב. אני הולכת לעבוד קשה על עצמי בנושא הזה.

aniש

New member
ידעתי../images/Emo70.gifידעתי../images/Emo70.gif../images/Emo9.gif

היינו שם לפני חודש עם תאומים בני שנה וחצי והיה מדהים!! תבלו ותיהנו.

תספרי לי קצת על המלון שנדע למה נוסעים

ראיתי את האתר שלהם מדהים, אבל תמיד כייף לשמוע ממי שהיה שם אני לקחתי את המלון כמעט מדפי זהב.

aniש

New member
יש בריכה מקורה../images/Emo221.gif

מחלקים ארטיקים וגלידות
אמריקאיות בשעות הצהריים. ליד הבריכה החיצונית אפשר לשבת ולאכול ג'אנק פוד
,אם אתם אוהבים המבורגר עם צ'יפס. הכול מסתובב סביב האוכל,ארוחות בוקר,אחרי זה צהריים...עוד לא הספקת להרגיש רעב,כבר מגיע זמן לארוחת ערב. בלובי בר משקאות
חופשי,קפה
,עוגות
. חדר אוכל גדול,אוכל בשפע,פירות,אבטיחים
.דואגים גם לארוחות ילדים. יש ג'מבורי
,מגרשי משחקים ועוד כל מני פעילויות,שלא התאימו לנו,כי היינו עם פעוטות:טיולי ג'יפים
,ועוד כל מני... אנחנו בקושי יצאנו מהמלון,כי תמיד היה מה לעשות. החדרים די פשוטים,אבל מאוד נקיים. אני מקווה,שאת יודעת,שהמלון לא באילת,אלה בקיבוץ איילות,5 דקות נסיעה ברכב. אנחנו באנו עם רכב,ולנו זה לא הפריע.למי שבא בלי רכב,יש הסעות מהמלון לאילת וחזרה באוטובוס כל שעה עגולה. תיהנו.

Shimrit A

New member
בתמונה שהם מחזיקים ידיים הם ישנים?

התמונות כל כך מתוקות ממש כייף להסתכל על הבנים המקסימים שלך יחד

התמנות משגעות והילדיםשלי גדולים

אפילו הקטנה נחשבת גדולה במלון, אז אנחנו כן נוכל להנות מחלק מהפעילויות. ואפילו דיברתי איתם עכשיו שוב לגבי ההסעות רק חבל שזה כל שעה עגולה ולא חצי שעה או רבע שעה כמו מערכת האוטובסים. אבל לא איכפת לי הבת שלי רוצה רק 3 בילויים באילת וכל היתר במלון ככה שנסדר את זה יפה. וכמובן שוב תודה על המידע שנתת.

aniש

New member
לא,בתמונה הזו הם עדיין לא ישנים..

צילמתי אותם אחרי שקפצו,השתוללו והתעייפו,רגע לפני שנרדמו. תודה על המחמאות

למעלה