איזה יוווווווווווווום!!!!

איזה יוווווווווווווום!!!!

בחזית אחת
- בחזית השניה
הגבר הגיע הבוקר לטרום-חובה, בפעם הראשונה בחייו, ללא מפגש מקדים ובלי להכיר אחף אחד אף אחד - נכנס לגן, ביקש שאשאר איתו כחצי שעה ואז נתן לי כמה נשיקות נדיבות (לא אופייני לו
) והודיע שאני יכולה ללכת. הלכתי בלב כבד, באתי לאסוף ב13.20 - קצת עייף ועצבני בעקבות העייפות, אבל מבסוט, סיפר שהיה נחמד ושישמח לחזור לשם מחר. ה-פ-ת-ע-ה! אני בעננים
הגברת הגיע הבוקר לגן הקודם של אחיה הגדול, אומנת בפעם הראשונה למענה אך את המקום היא מכירה כמו כף ידה (מאז שנולדה הייתה מגיע לשם פעמיים ביום להביא ולאסוף את אחיה). פרצה בבכי קורע לב כשהלכתי לבסוף. כעבור כשעה כבר הגננת התקשרה ואמרה שכנראה שהספיק לקטנטונת ושהיא בוכה ולא מוכנה אפילו ללכת לידיים של מישהו מהם. לכן למחר ננסה באותה מתכונת - להשאיר לשעה וחצי בלבד. קליטה קשה, אחיה בזמנו נקלט ביותר קלות למרות שלו היה הגן זר לחלוטין וגם הוא היה ישר מהידיים של האמא. הפתעה לא נעימה
מצטערת להתקרצץ
אבל היה כזה יום עמוס שמתחשק להשתפך
כולם מוזמנים לתפוס טרמפים ולספר איך היה

מאחלת לכם המשך קל

אצלנו היה ממש טוב. הגדול בגן חדש בטרום חובה היה ממש מרוצה, אם לצתת "היה כייף ונפלא". הקטנה נשארה באותו גן רק עברה לבוגרים. עכשיו אני הולכת להביא אותה. כשהתקשרתי אמרו שהיא מאוד מרוצה.

mishelli

New member
לא להאמין שזה אותו ילד!!! עד לפני

כמה חודשים, הוא היה בוכה בכי קורע לב כשהייתי הולכת!!!. בגיל שנתיים, עשיתי ניסיון קצר שלא הצליח. בגיל שנתיים ושמונה ניסיתי שוב, עם המון בכי בבוקר, אבל נרגע מהר. אבל תקופת הבכי בבוקר היתה ארוכה. לתקופה קצרה נאלצתי להוציא אותו (חודש וחצי) וכשחזר גם בכה. רק בארבע חודשים האחרונים הפסיק לבכות. ביום חמישי אחה"צ, היה במפגש בגן החדש, וכל כך נהנה, שבכלל לא שם לב אליי. יום שישי בבוקר, היה מוזמן לתיאטרון בובות בגן הקודם, היה שם 4 שעות. אתמול כבר רצה ללכת לגן החדש!!! פחדתי שהוא יתבלבל בגלל זה, אבל לא. היום הוא ממש נהנה, ונפרד ממני בקלות, עוד לפני שהלכתי. ישר הלך למשחקים בגן, ולא היה אכפת לו שנשארתי/הלכתי. עם עידן עבר חלק. עלה לכתה ב'. מה שהרגיז אותי, שכתבו להביא את הדברים ליום הראשון, ובסוף הייתי צריכה לסחוב את הכל כל הדרך חזרה.

מחר יהיה קל יותר- ב"ה...

התכוונתי אצלך. אצלינו? איה כמו דג במים. לא איכפת לה מי ומה ואיפה- היא חיית חברה.... יולי? חששות, קצת בכי- ואמא שלא עזבה אותה לבד היום. אולי מחר...

למעלה