איזה טלוויזיה עדיפה?

Slow Sprinter

New member
איזה טלוויזיה עדיפה?

ללא ספק גרונדיג אני לא הולך לקחת שוב... התקציב נמוך יחסית עד 2,500 ש"ח והיא חייבת להיות 29 אינץ'... כבר בדקתי ים של אפשרויות, ולפי דעתי אין לי צורך באחרות, אבל מה לדעתכם מבין השניים עדיף: שארפ או טושיבה? אחרי שהיה לי, ויש לי, מכשיר וידאו של טושיבה, 4 ראשים - אני נורא מאוכזב.. האיכות הייתה על הפנים, וגם הוא התפגר מהר.. AKAI החזיק אצלי הרבה הרבה יותר זמן (כמעט 12 שנים)... בכל אופן, כפי שהבתנם, אני נוטה לכיוון של שארפ... מצאתי את שני הדגמים בוואלה! ואני מצרף קישורים לשארפ הרצוי ולטושיבה... מה אתם אומרים?

jalon

New member
נקודה למחשבה

ההשוואה בין הטושיבה החדש שהתפגר לבין האקאי הישן שהחזיק 12 שנה - אינה רלוונטית כלל וכלל. לפני 12 שנה ייצרו מכשירים עמידים לאין שיעור ממה שמייצרים היום, והם גם עלו יותר מ-800 ש"ח. דרישת השוק למכשירים זולים ו"מודרנים" הביאה להוזלה משמעותית ביותר, שבאה על חשבון איכות הרכיבים המכניים (שעליהם יקום ויפול דבר בוידאו). התוצאה היתה מכשירים זולים וחכמים, עם פונקציות חביבות (שאף אחד לא ממש משתמש בהן), שמתקלקלים די מהר. אתה צריך לעשות סוויץ' בחשיבה שלך: הוידאו היום עולה פחות מאשר בעבר, כי הוא מתוכנן להחזיק פחות זמן על המדף שלך. בתוך שנה-שלוש, כשהוא יתקלקל, תוכל לרכוש מכשיר חדש. לטווח ארוך תשמח לגלות שיקר יותר להיות בעליו של וידאו חדש מאשר של וידאו ישן, אך מאידך יהיו לך תמיד כל השכלולים העדכניים. לחילופין, עומדת בפניך האופציה לרכוש מכשיר המיועד לשוק המקצועי. מכשירים כאלה יקרים באופן משמעותי, מצטיינים בעיצוב תעשייתי למדי, אך משמשים כסוסי עבודה אמינים. לעניין הטלויזיה: השארפ מיובאת בייבוא מקביל, לא על ידי היבואן הרשמי. כמו כן מדובר בדגם שנראה מיושן, ונטול חיבורי COMPONENT או RGB בעזרתם ניתן לקבל תמונה טובה יותר ממכשיר ה-DVD (שגם אם אין לך כעת, במהרה יהיה לך, ואם תקנה מכשיר זול במיוחד גם הוא יתקלקל מהר). אל תקנה את השארפ. הטושיבה היא הדגם הזול ביותר שניתן לרכוש היום מתוצרת ידועה. אם זה כל הכסף שיש לך - קנה אותה. אבל עשה לעצמך טובה: לך לחנות לראות אותה לפני הקניה באינטרנט. כך לא תקנה חתול בשק, תדע בדיוק על מה אתה מוותר במסגרת מגבלות התקציב, ותהיה שלם עם זה. בהצלחה. יונתן

למעלה