איזה הופעה קיבלנו הערב מנדבי....

טאש

New member
איזה הופעה קיבלנו הערב מנדבי....

הקטן שלי אמנם כבר יודע ללכת ואפילו קצת לרוץ, וכבר יצא לו לבעוט בכדור מדיי פעם, אבל הערב (אולי בגלל שאחה"צ הוא ראה ילדים משחקים כדורגל) הוא רץ ברחבי הבית של הורי תוך בעיטות קלות בכדור ומדיי פעם, ממש עם כוונה בעט בו למרחק, צהל מאושר, עשה סיבוב במקום ורץ לכדור שוב. אח"כ הוא נטש את הכדור ורק התאמן על סיבוב במקום (אחרי כל 2 סיבובים רצופים - בום טאח על הטוסיק), וכל זה תוך שאגות אושר אינדיאניות. אני לגמרי
בקטנצ'יקי שלי

y a m i t

New member
איזה כיף טאש ../images/Emo6.gif

ואצלנו עומר החליט היום שבא לו על משהו חדש אז הוא אכל או בעצם חטף פלפל חריף (עשוי ע"י תמניה אסלית). דמעות זלגו מעיניו וכולו היה אדום פשוט מצחיק בטירוף ואח"כ מהלחץ אחותי לא שמה לב ונתנה לעומר לשתות קוקה קולה והגזים גרמו לפיצפון לצחוק ולבקש שוב קולה (כמובן שאמא מרוקאית לא הסכימה) צחוקים בטירוף ואפילו קיבלתי אפטר להערב שכולל רק קווארבו גולד+סאוטן לאמא. מותר לחזור ולהיות צעירים שוב...............

גלשני

New member
חלומו הרטוב של גל

שמתן כבר יתחיל לשחק כדורגל...... שימי תמונה של האינדיאני הקטן

ayush

New member
איזה מתוקי ../images/Emo99.gif ברגע שבר יעשה

את זה תומר יהיה האב הכי גאה בעולם

איזה שובב קטן!

לפי קצב ההתקדמות של נדבי, בגיל שלוש הוא יצורף לנבחרת הכדורגל של ישראל... אני אומרת בגיל שלוש, כי בגיל 18 הוא יתנשא לכזה גובה שהוא יהיה חייב לעבור לכדורסל.

אורלי99

New member
../images/Emo86.gif../images/Emo86.gif../images/Emo86.gif../images/Emo86.gif../images/Emo86.gif

חומד !!!! נו מזמן לא ראיתי אותו....שימי תמונה...

osnatyD

New member
איזה מתוק, אבל עם כזה מתוק חייבים

לראות תמונות. אסנת

טאש

New member
../images/Emo51.gifבנות, התמונות בדרך...סופסוף

הזמנו מצלמה דיגיטלית (ובדיוק בזמן כי הרגילה התקלקלה - אולי עם קשר לזה שנדבי הטיח אותה בריצפה 2-3 פעמים...) מבטיחה לצרף תמונות ברגע שנקבל את המצלמה החדשה

למעלה