איזה דגמים יש ל GM שהם רודסטאר ?

BlueCarrera

New member
איזה דגמים יש ל GM שהם רודסטאר ?

ראיתי בבוקר רודסטאר מדליקה שהזכירה לי קצת את הבוקסטר. בצהריים ראיתי את אותו דגם בצבע אחר. (נדיר מאוד לראות בירושלים מכוניות יפות) אז לא ממש זהיתי את המכונית, וראיתי רק את שם היצרן: GM. מישהו יודע במה מדובר ? (ששאלתי אמרו לי שזאת מכונית שנמכרת דיי בזול)

meishar84

New member
זה MG!!!!!!!!

רודסטאר מבית רובר כמדומני מתחרה ישיר של המאזדה MX5 !

meishar84

New member
אם היית קצת יודע

GM זה תאגיד רכב שמכיל בתוכו המון יצרנים (אופל,שברולט,פונטיאק וכו´) MG זה יצרן רודסטארים ! ואם כבר אז ראית GMC !

אילן די

New member
שמא אופל ספידסטר ?

קשה לי להאמין שראית את זה, אבל אולי. האם אתה מתכוון לרודסטר אמיתית או לסתם מכונית פתוחה ? פונטיאק הולכת לצאת בעוד שנה וחצי עם רודסטר חדשה ויפהפיה בשם סולסטיס אבל לא אותה ראית.

avishem

New member
לפי דעתי אתה אכן מתבלבל...

וזה היה MG שהיא חטיבת הספורט של רובר ולא General Motors... שהיא חברה אמריקאית ע-נ-ק-י-ת שכוללת בתוכה קונצרנים ענקיים ולא רק בתחום הרכב
לפי דעתי אתה עדיין לא יודע שאנגלית קוראים משמאל לימין (כמו שמייל זה לא קילומטר באנגלית ויש בניהם יחס של 1:1.6)
... אבל אם אתה בטוח שזה היה GM אז אנ´לא יודע מה לומר לך... אני אחפש תמונות של הMG והראה לך, תגיד לי אם זו המכונית המדוברת.

BlueCarrera

New member
אני בטוח שזה היה GM

אני יודע מה זה GM, וחשבתי שאולי General Motors יצרו מכונית בעצמם, ולא לחברות אחרות. אולי אני טועה, תבדוק אם אתה מוצא רודסטאר שמאוד דומה לבוקסטר, רק יותר קטנה. (למרות שאני כמעט בטוח שראיתי GM)

חיים_K

New member
זו כנראה היתה MG

והדגם הוא MGF, מכונית ספורט מנוע מרכזי, שאולי באמת מזכירה קצת את הבוקסטר. למי שרשם ש MG זו חטיבת הספורט של GM - לא נכון, MG שייכת לרובר. אין מכונית שנקראת GM. GM הוא כאמור תאגיד ענק שמחזיק במותגים רבים, אבל לא מייצר מכוניות תחת שמו (בשונה מפורד למשל)

avishem

New member
עברתי על השרשור פעמיים ואף אחד

לא כתב שMG זו חטיבת הספורט של GM!@!@!@#!@@#! אבי, שחושב שעל הבנת הנקרא מורידים נקודות

BlueCarrera

New member
אתם יודעים מה ?

יש לי הרגשה שאני יראה אותה עוד פעם. אז בפעם הבאה, אני יגיד לכם אם זה היה GM או MG

שי ©

New member
אין יצרן בשם GM

ועל שום אוטו אין תג כזה, כמו שאין VAG (פולקסווגן), PSA (פיג´ו) וכו´. שי

לא מדוייק שי...דוקא יש מכונית של GM

הלא היא הGM EV1 החשמלית... לא בדיוק מע\כונית, אבל בערך...

Roadstar

New member
עוד מכונית ספורט אנגלית.. מדהימה

מישהו יודע אם יש דבר כזה - מוריס ? הייתי אצל חבר שלי (כסף ברוך השם לא חסר) וראיתי עומדת במוסך מתחת לכיסוי יפה, מכונית קצת יותר ארוכה מהמיני בערך בגובה המותניים שלי הורדתי את הכיסוי.... איזה יצירת אומנות, ממש מדהים והבנאדם לא מסתכל עליה אמרתי לו שאני הייתי מלקק לאבא שלי כל יום בין האצבעות עד שהוא יתן לי אותה. מכונית משהו שנות הסוף שבעים - שמונים, ממש מדהים, לא יאמן. נראית משהו סגנון האי טייפ כזה קטן עם עיצוב קצת דומה לפורשה והיא עומדת דרך אגב ליד קאדילק שנת שבעים - חדשה ממש בערך איזה שישה מטרים אורך עם הכנפיים האלה על הבגאג´ גם כן מדהימה (כנ"ל עם העיניין של האצבעות)

avishem

New member
יש מוריס אבל אין לי שמץ אם

זה שם של דגם או שם של חברה... באחד הספרים שלמדנו בספרות דובר על המכונית...

צביקוש21

New member
עשיתי בדיקה קטנה

עשיתי בדיקה ועושה רושם שהרכב הזה מקושר למיני מינור, מין סוג שלו או משהו כזה.

למעלה