איזה דגם המזגן הזה מצליחים לזהות

fish75

Member
והיכן כתוב כמה וואט צורך?

קבצים מצורפים

• 20201212_180619.jpg
    20201212_180619.jpg
    1.5 MB · צפיות: 20

fish75

Member
קולינג קפסיטי והיטנג קפיסיטי: גוגל טרנזלט: יכולת קירור/חימום;מה זה אומר מקרר כמו 5110w או מחמם כמו 5040?לא בשביל זה העליתי את ההודעה..חחח
הניקוז חורף שלו בדגם איפה אמור ליהיות בפינה או באמצע?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
קולינג קפסיטי והיטנג קפיסיטי: גוגל טרנזלט: יכולת קירור/חימום;מה זה אומר מקרר כמו 5110w או מחמם כמו 5040?לא בשביל זה העליתי את ההודעה..חחח
הניקוז חורף שלו בדגם איפה אמור ליהיות בפינה או באמצע?
בחורף אין היווצרות מים ביחידה הפנימית. בחיצונית? ככל שזה מעניין אותך, אם הוא מורכב על גג, קח ראי ותסתכל היכן חור הניקוז. אם הוא תלוי, הרבה יותר קל לאתר. בד"כ הוא באמצע או באמצע כלפי אחד הצדדים, לרוב - באחורי. אמור להיות נקז פלסטי שאפשר לתקוע בחור ולחבר אליו צינור.

יוסי זיו1

Active member
הנתונים שהעלת הם המונחים הקובעים בהספק הקרור או הספק החימום, אין יותר מונח כזה כוח סוס, זה או בוואט קרור/חימום או ב BTU בחישוב גס תכפיל ב 3.5 תקבל ב BTU, הניקוז חורף קיים בתחתית היחידה בחלק הקרוב יותר לסוללת המעבה והוא בתבנית מובטת בשטנץ הבסיס של היחידה כאשר יש מתאם פלסטי לצינור ניקוז 5/8, מגיע עם היחידה אבל ב 99.9% מההתקנות לא מתקינים אותם,רק במקרים מיוחדים כמו עם המעבה מותקן במרפסת, מה זה משנה לעומת שיורד גשם ??

fish75

Member
מונח על הרצפה במסתור כביסה ללא תושבת ,מחפש רעיון איך להוציא את הניקוז אולי להניח מתחת תבנית עם צינור קשיח...להכין מתחתית של אדנית או מכסה פלסטיק או צלחת חד פעמים זה הרעיונות שעלו לי...חלק אורגינלי בחומרי מא לא הצלחתי למצוא...אולי אם אראה לו את הדגם ימצא למעשה לא מוכרים את זה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
תוכל לרכוש רגלי גומי מלבניות למזגן וכך הוא "יורם" מהרצפה. https://www.electrics.co.il/items/1555344-סט-רגליים-גומי-מלבן-1004

אני משוכנע שכל מתקין יסכים "לתרום" לך את האביזר שיוסי הזכיר, כדי לחבר אליו צינור לניקוז. גם לי היו כמה כאלה, עד שאשתי עשתה לי סדר והחליטה שהם מיותרים... ואגב, מסתבר שיש יותר ממידה אחת של האביזר הזה, ולכן חשוב שתמדוד את קוטר החור שבתחתית המעבה. ורק שתדע במה המדובר... הנה דוגמית. https://he.aliexpress.com/item/4001...zxZtzI6ydfweRjjJ_PxoCaJ0QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

fish75

Member
משה53 החשש שלי מהגבהה כזאת זה על הצנרת... לפי תקן מעבה צריך להיות מותקן בגובה מינימום 30סמ... אם ארצה לפנות לאלקטרה שישלחו לי מה המודל של המזגן הנל?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
1. אם הצנרת "מהודקת" ואין לך חופש להגביה, אתה כנראה "קצת" בבעיה.
2. לא הבנתי מה אתה רוצה שאלקטרה ישלחו לך. בחנויות לאביזרי מזגנים תוכל להשיג כל פריט, כולל תושבות, "מיטות" ורגלי גומי.
3. אתה יכול למדוד את האורך והרוחב של המעבה, להוסיף "קצת" לפי רוחב הרגליים שהמעבה מגיע איתן ועוד טיפה, כדי שתוכל להושיב את המעבה על התושבת או ה"מיטה".
4. בכל מקרה, ככל שהצנרת לא תאפשר זאת, תצטרך לדאוג להזמין טכנאי שיטפל בעניין.

fish75

Member
2.את הנקז-חורף שמתאים למזגן הזה.(את אותו פלסטיק שכולם זורקים ) רק שאני לא יודע איזה דגם להגיד להם.לפי התמונה בהודעה המקורים מה שם הדגם?

יוסי זיו1

Active member
הדגם הוא אלקטרה 21, איזה תקן בדיוק מחייב בדיוק בהתקנה של המעבה בגובה 30 ס"מ?. אין חיה כזו. במסתורי הכביסה יש פתח ניקוז ברצפה עם שיפועים אז בשביל מה כל הבלאגן הזה?? גם בלי רגלי גומי המעבה מורם 2 ס"מ ויש מקום למים לזרום.

למעלה