איזה גועל נפש

איזה גועל נפש

תביעה נגד הרב גפני על הטרדה מינית של מס' נשים, גרמה להדחתו מ"בית חיים חדשים". גפני בתגובה ברח לחו"ל.

באופן אישי עצוב לי

שהטרדות מיניות לא מזעזעות אנשים מספיק. אם הוא היה גונב היו נותנים לזה במה תיקשורתית נרחבת יותר. לא מזמן שיחררו פדופיל ששיצא מהכלא לאחר תקופה קצרה (פעם שלישית על אותו חטא). יומיים אחרי שהשתחרר הספיק לפגוע בעוד 4 ילדים. אני לא צריכה לתת קישור למקרה האחרון, זהו אב טיפוס לכמה כאלה מהשנה האחרונה. ולעשרות אנסים שיושבים חודשים ספורים או שנים מועטות בלבד ויוצאים שוב להחריב לעוד כמה בחורות את החיים.

naty 1

New member
באופן אישי עצוב לי

ששטיפת מח ופרופוגנדה "מטעם" יכולה כל כך מהר להרוס חיים של אדם חביב ונאיבי מסוגו של גפני שבסך הכל אהב סקס, תוך יישום של מה שהוא הטיף לו כל כך. השלב הבא זה הזדעזעות צדקנית ממישו ש"ניצל" את זה שהוא נראה טוב / עשיר / כריזמטי כדי להזדיין או שאנו כבר נמצאים בעיצומו של השלב הזה. הבן אדם כריזמטי, נאה, ומורה רוחני אלעק. יש כאלו שזה עשה להן את זה, אז שלא יבכו לי אחר כך כשהפרופוגנדה החליטה שמדובר במעשים "טמאים" (לאחר רעש שככל הנראה נוצר כשמישהי גילתה שהיא לא היתה היחידה שם). לא מדובר בקטינות או במטופלות נפשיות או אפילו בתלמידות חסרות אונים שלא יודעות מה נעשה איתן אלא בנשים בוגרות שהכריזמה, הלוק, וה"רוחניות" של כבוד הרב דיברה אליהם, אז קדימה שיקחו אחריות על הבחירות שלהן. ההגדרה של "הטרדה" מופרכת גם מבחינה משפטית, אבל החוק הוא בסך הכל פונקציה של תרבות רלוונטית שהיא זו שחשובה כאן. הצביעות ו"החגיגה" המקוואליסטית התקשורתית כל כך מחליאה אותי שזה מוציא לי את החשק לדבר על זה או להמשיך ולהגיב על הפוסט. איכס עולם צבוע ותקשורת צדקנית צרחנית ורצחנית בוקר טוב שנת אלפיים ושש בממלכת המקרתיזם הצהבהבה

אבזץ

New member
בחרת לראות זאת כך ולא אחרת.

שנינו יודעים כמה כוח יש לדת ו-"לשליחי האלוהים" לשלוט בעדת מאמיניהם. מספיק להיות נוכח חמש דקות בטיש שעורך אדמו"ר כדי לראות ולהרגיש זאת. ושנינו יודעים היטב מיהן אותן אומללות שפנו לטיפולו המסור... תמצא אותן לומדות קבלה אצל הרב ברג ומעסות רגלים בשיטת ניו פרנקלשטיין (הצעקה האחרונה. הרגע הומצאה). העולם טיפש ונאיבי וישנם מושחתים שמנצלים עובדה זו. הם מוכרים לנו טלוויזיות שלעולם לא נצפה בהן, קומקומים שורקים לנסיעה ברכבת הרים. הגרועים שבהן אף מצליחים למכור קרח לאסקמואים... אבל כמה דברים האנושות כולה הסכימה שלא לאפשר להם למכור. הטרדה מינית היא אחת מאותם המוסכמים. לילה טוב

נשים אוהבות

שמשקרים להם, עושים להם פוצי מוצי ואח"כ הם מתלוננות כשהן מגלות שזה לא אמיתי, מה חשבת באמת ש"אין עוד בעולם אשה יפה כמוך" ו"מעולם לא הרגשתי ככה כלפי אף אחת", כאילו דהההה? אם הן מאמינות לשטויות הללו אז זה מה שמגיע להן ושלא יתלוננו, ראיתם פעם גבר דורש מאשתו להגיד שהוא הכי חתיך בעולם?

evc

New member
לפעמים זה אמיתי,

ואז בגלל כל השקרים שהלעיטו אותן הן כבר לא מאמינות כשאתה אומר את זה ומתכוון לזה.

evc

New member
מקווה שלא האחרון ../images/Emo3.gif

אבל בינתיים כן,עוד לא הספקתי לאבד את האמונה באהבה (יש שיאמרו:תמימות). כמה קיטשי שזה לא נשמע.מקווה שזה לא יבוא עם הגיל.

evc

New member
../images/Emo13.gif

אתה מצדיק את כל הדברים הטובים שאני אומר עליך מאחורי הגב

באמת דפוקות ונאיביות

אז כשאמרתי לה אני אעזור לך ללמוד מה היא האמינה לי האהבלה היא חשבה שבאמת מעניין אותי ללמד אותה? טיפשה כזו. והיא רואה שאני מנסה להתקרב אליה אז מה אם אני אומר לה שאני לא אעשה לה כלום מה היא מאמינה לי אהבלה באמת אהבלה. אני אומר לה שהיא לחוצה ושאני אעשה לה מסאז' אז מה אם היא אומרת שהיא לא רוצה. אז מה אם היא בוכה? מה היא חשבה? אז אני עוצר טרמפ למישהיא מה היא חשבה שסתם אני נחמד? מה היא לא מבינה שאין מתנות חינם? אז מה היא צועקת ובוכה? טיפשה באמת טיפשה למה ההיא מהמסיבה התעצבנה כשנגעתי לה בשד? מה היא חשבה לעצמה כשהיא לבשה את הגופיה הזו? שאנשים לא יגעו בה? דפוקה באמת דפוקה. נשים דפוקות

אבזץ

New member
"כל הנשים זונות!"

עזבי, חבל להתעצבן. לפעמים כדאי לראות את הפורום כאוסף תגובות על ידיעה בוואלה...

אל תשימי לב למה שאדם שמעיד על עצמו

בחתימה שלו שהוא טמבל - כותב. הוא לא ראוי לתגובה על דבריו ה"חכמים". הפורום הזה לא חף משונאי-נשים

למעלה