איזה גדול!

סוויפי

New member
וגם

דברה איתי שעות בטלפון...למעשה, אני בטוח שהיום כשנה אחרי שדברתי איתה, היא עדיין רוצה ממני ילד,אפילו הציעה לערוך הסכם שמשחרר אותי..

אולי בגלל שאתה דומה לה ?

תחשוב על זה... בדרך כלל בהמה הולכת עם בהמה.. כמו בעדר ... אולי מצאה בך משהו שאתה לא יכול לראות מול המראה?

סוויפי

New member
ואריה ישאג..מי לא ירא

ואללה,איך לא חשבתי על זה קודם. תודה..הארת את עיני

צד אפל

New member
להתייחס אל בחורה

ולא משנה אך היא נראית "כבהמה" אומר עלייך הרבה מאוד, מה לעשות שלא כולם נולדו יפה תואר כמוך, חושב שגם רווקה שמנה ומכוערת רוצה ילדים בדיוק כמו רווקה רזה יפייפית הנילוס רוצה ילדים, אבל אם היא היית יפה היית שוקל את זה, ההקבלה שעשית בינהן מזכה אותך "בגל" .

סליחה צד אפל....

אבל מותר לו לקרוא לה בהמה אם בא לו. זה לא אומר עליו כלום. ובלי קשר לשמנות, יש אנשים שבאמת מתנהגים כמו בהמות ולא פעם אפילו אני חוטא ומכנה אנשים מסויימים בהמות, כי הם בהמות. כמו לכנות מישהי : שרמוטה, זולה, חבית מהלכת, מקל סנוקר וכן הלאה.

סוויפי

New member
הן..

הן בהמות לא בגלל המשקל, אלא בגלל ההתנהגות(בתוספת המשקל) ולא הייתי מפזר את הגנים שלי גם "ליפיפיה"....אם אין בה כלום.

לבריאות שיהיה לך

איש איש ודעתו שלו... יש לקחת בחשבון שביום מן הימים יגידו עלייך או על קרובייך דברים דומים.

צד אפל

New member
ברור שמותר לו

אז זה אומר שזה לגיטימי לכנות אותה ככה, במידה והיא מתנהגת כך אז אחלה, אבל הוא מתייחס אליה כאל בהמה לא בגלל ההתנהגות אלה בגלל המשקל שזה קצת משנה את העניין,גם אתה טוען שאתה חוטא לפעמים בעניין אז מה זה אומר, שיבושם לו

coheniko

New member
"התפלספות מיותרת"

זה ברור ! אם אין כוונה להכרה באבהות וקבלת מזונות עבור הילד. יש דבר שנקרא בנק הזרע ....

למעלה